Вие сте тук: Начало Научни форуми
Петък, 10 Октомври 2014 08:28

prepisНа 15.ХІ.2014 г.

Катедрата по кирилометодиевистика

за петнадесета поредна година ще проведе интердисциплинарната конференция за млади изследователи

КЛИМЕНТОВИ ЧЕТЕНИЯ

Тази година те ще бъдат част от Международния филологически форум за студенти и докторанти, организиран от Факултета по славянски филологии (13-16 ноември 2014 г.).

Катедрата кани всички учащи се от бакалавърската, магистърската и докторската степен на обучение, които имат интереси, идеи и разработки в областта на Средновековието – литература, език, история, култура, както и на приемствеността между Античност, Средновековие и съвремие, да заявят желанието си за участие заедно с темата на своето изложение и адрес за обратна връзка до 20.Х.2014 г. в каб. 144 (за гл.ас. Венета Савова и доц.д-р Андрей Бояджиев) или на е-mail:  Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.

Докладите не трябва да надхвърлят 15 минути (6 стандартни компютърни страници).

Последно променен на Петък, 10 Октомври 2014 09:04