test-taking

Свободноизбираеми дисциплини във ФСлФ

за зимния семестър на учебната 2016/17 г.

Българска филология (задочно обучение)

Правила за записване

В срок до 20 септември 2016 г. студентите трябва да заявят желания от тях СИД в ст. 215 или като изпратят попълнена БЛАНКА на адрес This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Всеки студент има право да посочи една свободноизбираема дисциплина като свое първо желание и още една като второ желание. Ако посоченият като първо желание курс не събере нужния брой студенти, студентът ще бъде записан в курса, посочен като второ желание.

Студентите могат да посещават повече от една свободноизбираема дисциплина, но кредитите, получени за тях ще им бъдат вписани като допълнителни (факултативни).

Гл.ас. д-р Анета Димитрова, „Стратегии на средновековния превод - премълчаното в старобългарската проповед”

Доц. д-р Илиана Чекова, Българи и източни славяни през Средновековието и Възраждането - културни взаимодействия”

Доц. д-р Андрей Бояджиев, „Ранните новобългарски сборници. Език и текст”

Проф. д-р Йовка Тишева, „Формално описание на простото изречение”