Фондация “Св. Климент Охридски” обявява

Единадесети национален литературен конкурс за стихотворение

и разказ

wr

За наградите могат да кандидатстват студенти с българско гражданство, обучаващи се у нас и в чужбина.

Участието в конкурса е с непубликуван разказ или стихотворение. Носителите на наградите се определят от специално назначено жури.

Материалите за участие в конкурса се приемат от 1 февруари до 30 април 2017 г. по електронната поща на адрес This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. от Детелина Илиева, секретар на Фондация “Св. Климент Охридски”.

Участниците в конкурса е необходимо да посочат информация за висшето училище и специалността в която се обучават, точен адрес, е-mail и телефон за връзка.

Наградите ще бъдат връчени по време на академичното тържество по случай 24 май – Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост.