Катедра по славянско езикзонание
Лятна сесия - 2022/2023 уч. г.
ДАТА |
ЧАС |
ЗАЛА |
Специалност |
Дисциплина |
Преподавател |
|
19.06.2023
20.06.2023 |
9.00 -писмен 9.00 - устен |
160Б |
СФ –бохемистика |
Практически чешки език – II част – първи курс |
доц. д-р С.Стойчев, |
|
20.06.2023
23.06.2023 |
9.00 –писмен
10.00 устен |
149 |
СФ - полонистика |
Практически полски език - II част – първи курс |
Гл.ас. д-р В. Делева и гл.ас.д-р Ж.Станчева Гл.ас. д-р В.Делева и гл.ас.д-р Ж. Станчева, лектор Ж.Павлович |
|
19.06.2023 |
10.00 |
109 |
СФ – сръбски и хърватски профил |
Практически сръбски и хърватски език - II част – първи курс |
Доц. д-р Д. Савова |
|
16.06.2023 |
9.00 |
437, I блок |
СФ - словакистика |
Практически словашки език II част – първи курс |
Ас. Е.Митева, лектор В. Гечова |
|
5. 07. 2023 Писмен 7.07.2023 устен |
10.00
10.00 |
428 I блок |
СФ украинистика |
Практически украински език II част – първи курс |
Доц. д-р А. Стаменова |
|
14.06.2023 Писмен 16.06.2023 устен |
9.00 |
160Б |
СФ - бохемистика |
Практически чешки език – IV част- втори курс |
доц.. д-р С.Стойчев |
|
12.06.2023
15.06.2023 |
10.00– писмен
10.00ч. - устен |
149 |
СФ - полонистика |
Практически полски език – IV част – втори курс
|
Гл.ас. д-р Ж. Станчева, ас. Васил Гешев, хон. ас. А. Ечевери Гл.ас. д-р Ж.Станчева, ас. В. Гешев, лектор Ж. Павлович, хон. ас. А. Ечевери |
|
30.06.2023 |
8.30 |
109 |
СФ - сръбски и хърватски профил |
Практически сръбски и хърватски език – IV част – втори курс |
Гл.ас. д-р Р. Стефчева |
|
13.06.2022 |
9.00 |
437 |
СФ - словакистика |
Практически словашки език – IV част – втори курс |
Гл. ас. д-р. Д. Иванова |
|
13.06.2023 |
10.00 |
428 I блок |
СФ украинистика |
Практически украински език – IV част – II курс |
Гл.ас.д-р Р. Камберова |
|
15.06.2023 писмен 16.06.2023 устен |
10.00
10.00 |
160 б |
СФ–бохемистика |
Практически чешки език – III курс – VI част |
Гл. ас. д-р Е.Македонска, лектор Зденек Андърле |
|
14.06.2023
26.06.2023 |
10.30 писмен 9.00 устен |
149 |
СФ - полонистика |
Практически полски език – III курс - VI част |
Ас. В. Гешев, хон. ас. А. Ечевери, лектор Ж.Павлович |
|
16.06.2023 |
9.00ч. писмен 14.00 - устен |
158 |
СФ - сръбски и хърватски профил |
Практически сръбски и хърватски език – III курс– VI част |
Хон. ас. Т.Дункова, Лектори Б. Васич и Н. Лукачевич |
|
13.06.2023 |
9.00 |
437 I блок |
СФ - словакистика |
Практически словашки език – III курс - VI част |
Гл.ас. д-р Д. Иванова , лектор В. Гечова |
|
14.06.2023 |
9.00 |
428 – I блок |
СФ украинистика |
Практически украински език – III курс - VI част |
Гл. ас. д-р Р. Камберова |
|
13.06.2023 Писмен 14.06.2023 устен |
10.00
13.00 |
149
|
СФ - полонистика |
Практически полски език – IV курс - VIII част |
доц. д-р Д. Денчева, лектор Ж. Павлович |
|
14.06.2023
15.06.2023
|
9.00 писмен устен -10.00 |
158
|
СФ - сръбски и хърватски профил |
Практически сръбски и хърватски език – IV курс - VIII част |
Хон. ас. Т. Дункова, лектори Б. Васич и Н. Лукачевич |
|
12.06.2023 |
9.00 |
439 |
СФ - словакистика |
Практически словашки език – IV курс - VIII част |
ас. Е. Митева, лектор В. Гечова |
|
5.07.2023 |
9.00 |
160Б |
СФ – бохемистика |
ССЕ – Морфология на чешкия език – II курс бохемистика |
Доц. д-р С. Стойчев |
|
30.06.2023 |
10.00 |
149 |
СФ - полонистика |
ССЕ – Морфология на полския език – II курс полонистика |
Доц.д-р Д. Денчева |
|
15.06.2023 |
11.00 |
109 |
СФ - сръбски и хърватски профил |
ССЕ – Морфология на сръбския и хърватския език език – II курс – сръбски и хърватски профил |
доц.д-р Д. Савова |
|
14.06.2023 |
9.00 |
437 I блок |
СФ - словакистика |
ССЕ – Морфология на словашкия език – II курс словакистика |
Гл.ас. д-р Д. Иванова |
|
30.06.2023 |
10.00 |
430 I блок |
СФ украинистика |
ССЕ – Морфология на украинския език език – II курс украинистика |
Гл. ас. д-р Павлина Мартинова |
|
22.06.2023 |
12.00 |
154 |
СФ –бохемистика |
ССЕ – Синтаксис и семантика на чешкия език –III курс бохемистика |
Доц. д-р Цветанка Аврамова |
|
20.06.2023 |
13.30 |
149 |
СФ - полонистика |
ССЕ – Синтаксис и семантика на полския език –III курс полонистика |
Гл.ас. д-р Жана Станчева |
|
16.06.2023 |
9.00 |
109 |
СФ - сръбски и хърватски профил |
Синтаксис и семантика на сръбския и хърватския език –III курс сръбски и хърватски профил |
Гл.ас. д-р Р. Стефчева |
|
12.06.2023 |
9.00 |
437 |
СФ - словакистика |
Синтаксис и семантика на словашкия език –III курс словакистика |
Гл.ас. д-р Д. Иванова |
|
16.06.2023 |
10.00 |
430 I блок |
СФ украинистика |
Синтаксис и семантика на украинския език –III курс украинистика |
Гл. ас. д-р Павлина Мартинова |
|
19.06.2023 |
10.00 |
154 |
СФ –бохемистика |
Историческа граматика на чешкия език - III курс бохемисика |
Проф. дфн М. Младенова |
|
13.06.2023 |
10.00 |
428 I блок |
СФ украинистика |
Историческа граматика на украинския език - III курс украинистика |
Доц. д-р А. Стаменова |
|
13.06.2023 |
9.00 |
439 I блок |
СФ –бохемистика |
Втори славянски език – словашки за бохемисти III курс |
ас. Е. Митева |
|
13.06.2023 |
14.00 |
149а |
СФ - полонистика |
Втори славянски език – украински за полонисти III курс |
Хон. ас. д-р Лилия Желева |
|
19.06.2023
1.07.2023 |
9.00ч |
154 |
СФ – Сравнителна граматика на славянските езици |
IV курс СФ |
Проф. Д-р Валентин Гешев |
|
27.06.2023 |
10.00ч |
160б |
СФ –бохемистика |
История на чешкия книжовен език –I част IV курс |
Гл.ас.д-р Е. Македонска |
|
14.06.2023 |
10.00ч. |
428 I блок |
СФ –украинистика |
История на украинскиякнижовен език –I част IV курс |
Доц .д-р А. Стаменова |
|
12.06.2023 |
10.00ч. |
154 |
СФ –бохемистика |
Прагматика на чешкия език Vкурс бохемистика |
Проф. дфн М.Младенова |
|
12.06.2023 |
14.00 |
149 |
СФ - полонистика |
Прагматика на полския език Vкурс полонистика |
Гл.ас.д-р В. Делева |
|
12.06.2023 |
12.30 |
109 |
СФ - сръбски и хърватски профил |
Прагматика на сръбския и хърватския език език Vкурс сръбски и хърватски профил |
Гл.ас. д-р Р. Стефчева |
|
12.06.2023 |
10.00 |
154 |
СФ - словакистика |
Прпагматика на словашкия език - Vкурс |
Доц. д-р В. Панайотов |
|
16.06.2023 |
10.30 |
160Б |
СФ –бохемистика |
Комуникативни умения на чешкия език I част - I курс |
Проф.дфн. М. Младенова |
|
16.06.2023 |
13.00 |
437 I блок |
СФ - словакистика |
Комуникативни умения на словашкия език - I част I курс |
Гл.ас.д-р Д. Иванова |
|
19.06.2023 |
11.00 |
428, I блок |
СФ - украинистика |
Комуникативни умения на украинския език I част - I курс |
Хон. ас.д-р Лилия Желева |
|
6.06.2023 |
8.30 |
II Фонет.каб. |
СФ - сръбски и хърватски профил |
Работа с текст на сръбския и хърватския език II част – II курс |
Лектори Б. Васич и Н. Лукачевич |
|
13.06.2023 |
13.00 |
437 бл.I |
СФ - словакистика |
Работа с текст на словашкия език II част – II курс |
Гл.ас. д-р Д. Иванова |
|
12.06.2023 29.06.2023 |
8.30 10.00 |
149 |
СФ - полонистика |
Лексика и фразеология на полския език |
Хон.ас. Дорота Фатер |
|
12.06.2023 |
9.00 |
II Фонет. каб. |
СФ - сръбски и хърватски профил |
Лексика и фразеология на сръбския и хърватския език - II част, III курс |
Лектори Б. Васич и Н. Лукачевич |
|
13.06.2023 |
13.00 |
437 бл.I |
СФ - словакистика |
Лексика и фразеология на словашкия език - II част, III курс |
Лектор В. Гечова |
|
18.06.2023 |
10.00
|
160Б |
СФ –бохемистика |
Норма и стандартизация на чешкия език IV курс, бохемисти |
Гл.ас.д-р Е. Македонска |
|
12.06.2023
29.06.2023 |
10.00
11.00 |
149A |
СФ - полонистика |
Норма и стандартизация на полския език IV курс, полонисти |
Хон.ас. Дорота Фатер |
|
12.06.2023 |
13.00 |
II Фонет.каб. |
СФ - сръбски и хърватски профил |
Норма и стандартизация на сръбския и хърватския език IV курс, сръбски и хърватски профил |
Лектори Б. Васич и Н. Лукачевич |
|
12.06.2023 |
13.00 |
439 бл.I |
СФ - словакистика |
Норма и стандартизация на словашкия език IV курс, словакисти |
Лектор В. Гечова |
|
12.06.2023 |
14.00 |
428к. бл.1 |
СФ - украинистика |
Норма и стандартизация на украинския език IV курс, украинисти |
Гл.ас.д-р Р. Камберова |
|
14.06.2023 |
12.00 |
428 |
СФ - украинистика |
Магистърски езиковедски семинар , украинисти V курс |
Гл.ас.д-р Р. Камберова |
|
19.06.2023 1.07.2023 |
9.00 |
154 |
СФ |
Сравнителна граматика на славянските езици - |
Проф. д-р В. Гешев |
|
|
|
|||||
13.06.2023 |
9.00 |
153 |
Българска филология – II курс |
Сравнителна граматика на славянските езици -I група |
Гл. Ас. д-р М. Радичева |
|
14.06.2023 |
9.00 |
153 |
Българска филология – II курс |
Сравнителна граматика на славянските езици -II група |
Гл. ас. д-р М. Радичева |
|
15.06.2023 |
9.00 |
153 |
Българска филология – II курс |
Сравнителна граматика на славянските езици -III и IV група |
Гл. ас. д-р М. Радичева |
|
16.06.2023 |
9.00 |
153 |
Българска филология – II курс |
Сравнителна граматика на славянските езици Vи VI група |
Гл. ас. д-р М. Радичева |
Останалите изпити са според уговорените с преподавателите дати!