19 май | 18:30 ч.
Театър „Алма Алтер“
На 19 май от 18:30 ч. в театър „Алма Алтер“ ще се проведе дискусия „Обичаме ли се като литературна общност“ в рамките на фестивала „Столица/Литература“, организиран от фондация „Елизабет Костова“. Културният център на Софийския университет е партньор на събитието.
В разговора ще участват Атанаска Илинчева, Габриела Манова, Емануил Видински, Емилия Найденова, Златина Димитрова, Зорница Христова, Иван Димитров, Нинко Кирилов, Светослав Тодоров.
Модератор на дискусията ще бъде писателят и журналист Стефан Иванов.

