Резултати от проведения конкурс за подбор на млади учени, които да бъдат финансирани по програмата на МОН „Млади учени и постдокторанти – 2“ от средствата, отпуснати на ФСФ

РЕЗУЛТАТИ

от проведения конкурс за подбор на млади учени, които да бъдат финансирани по програмата на МОН „Млади учени и постдокторанти – 2“ от средствата, отпуснати на Факултета по славянски филологии към Софийския университет „Св. Климент Охридски“

Одобрени проекти на млади учени:

ФСФ 11. Конструиране на мъжествеността в съвременната българска белетристика, писана от мъже (Български контексти след 1989 г.)

ФСФ 12. Външен поглед към разпада на Югославия: визуални и наративни стратегии в графичния роман.

Одобрени проекти на постдокторанти:

ФСФ 6. Медиите и езикът днес: анализ на новите реалности.

ФСФ 7. Интерактивни междупредметни модели на методическо планиране в езиковото обучение – изследване, анализ, интерпретация.

Конкурс за подбор на млади учени, които да бъдат финансирани по програмата на МОН „Млади учени и постдокторанти – 2“ от средствата, отпуснати на ФСФ (краен срок за подаване на документи – 10.09.2024 г.)