Стаж в асоциация „Култура и книжовност“

Асоциацията търси стажант на почасова позиция, който ще подпомага изпълнението на проектите на организацията и организирането на събития. Това е чудесна възможност за студенти в последните години на своето обучение, които могат да придобият опит в областта на културния мениджмънт, като работят за организация с кауза.

Стажантът ще има ангажименти за: подпомагане на реализацията на събитията на Асоциацията – логистика и организация; подпомагане проектната и административна дейност на Асоциацията; подпомагане на развитието на комуникационните канали на Асоциацията.

Нужно е кандидатът да е студент с интереси в областта на културата; владеещ отлично български и английски език; добър администратор и добър организатор; владеещ Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

Позицията е за срок от 4 месеца с възможност за преминаване на договор. Може да кандидатствате през сайта или на имейл cultlitera@gmail.com.

Краен срок: 26 март 2024