Учебна година: 2022/2023
Семестър: зимен
Катедра: „Общо, индоевропейско и балканско езикознание“
ДАТА |
ЧАС |
ЗАЛА |
Специалност |
Курс |
Дисциплина |
Преподавател |
27.01.2023 г. |
9 ч. |
134 ауд. |
ФСЛФ-магистри неспециалисти |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Екатерина Търпоманова |
27.01.2023 г. |
10 ч. |
134 ауд. |
Тюркология, Арменистика |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Екатерина Търпоманова |
08.02.2023 г. |
10 ч. |
134 ауд. |
Китаистика |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Екатерина Търпоманова |
09.02.2023 г. |
10 ч. |
134 ауд. |
Арабистика, Иранистика, Индология |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Екатерина Търпоманова |
10.02.2023 г. |
10 ч. |
134 ауд. |
Японистика, Кореистика, ЮИЮА |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Екатерина Търпоманова |
30.01.2023 г. |
10:30 |
134 ауд. |
Класическа и Новогръцка филология |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Албена Мирчева |
06.02.2023 г. |
10:30 |
134 ауд. |
Немска филология
|
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Албена Мирчева |
07.02.2023 г. |
10:30 |
134 ауд. |
Немска филология
|
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Албена Мирчева |
14.02.2023 г. |
10:30 |
134 ауд. |
Скандинавистика |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Албена Мирчева |
15.02.2023 г. |
10:30 |
134 ауд. |
Скандинавистика |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Албена Мирчева |
08.02.2023 г. |
10 ч. |
151 ауд. |
Балканистика |
5 |
Сравнително балканско литературознание, II част |
проф. д-р Румяна Станчева |
13.02.2023 г. |
10 ч. |
151 ауд. |
Руска филология |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Мая Александрова |
16.02.2023 г. |
10 ч. |
151 ауд. |
Руска филология |
1 |
Увод в общото езикознание |
доц. д-р Мая Александрова |
08.02.2023 г. |
10 ч. |
151а ауд. |
Балканистика |
4 |
Гръцка литература |
доц. д-р Фотини Христакуди |
10.02.2023 г. |
10 ч. |
151а ауд. |
Балканистика |
4 |
Гръцки език |
доц. д-р Фотини Христакуди |
30.01.2023 г. |
10 ч. |
151 ауд. |
Балканистика |
1 |
Общо езикознание |
доц. д-р Биляна Михайлова |
01.02.2023 г. |
10 ч. |
134 ауд. |
Португалска филология |
1 |
Общо езикознание |
доц. д-р Биляна Михайлова |
06.02.2023 г. |
10 ч. |
241 ауд. |
Романистика |
1 |
Общо и романско езикознание |
доц. д-р Биляна Михайлова |
13.02.2023 г. |
10:30 |
134 ауд. |
Балканистика |
2 |
Средновековна балканска история |
проф. д-р Румен Бояджиев |
18.01.2023 г. |
16 ч. |
159 ауд. |
Славянска филология |
1 |
Общо езикознание І част |
доц. д-р Дарина Младенова |
23.02.2023 г. |
10 ч. |
151 ауд. |
Балканистика |
2 |
Новогръцки език |
гл. ас. д-р Александра Трифонова |
26.02.2023 г. |
10 ч. |
151 ауд. |
Балканистика |
3 |
Новогръцки език |
гл.ас. д-р Александра Трифонова |
14.02. 2023 г |
10:30 |
151А ауд. |
Балканистика |
1 |
Румънски език 1-ва част |
гл. ас. д-р Лора Ненковска |
16.02.2023 г. |
10:30 |
151А ауд. |
Балканистика |
4 |
Румънски език 7-ма част |
гл. ас. д-р Лора Ненковска |
07.02. 2023 |
10:30 |
151А ауд. |
Балканистика |
3 |
Румънска литература 2-ра част |
гл. ас. д-р Лора Ненковска |
23.01. 2023 |
10:30 |
151А ауд. |
Балканистика |
3 |
Румънски език 5-та част |
гл. ас. д-р Лора Ненковска |
17.02.2023 |
11:00 |
151 ауд. |
Балканистика |
2 |
Албански език |
Албански език |
03.02.2023 |
11:00 |
151 ауд. |
Балканистика |
3 |
Албански език |
Албански език |
30.01.2023 г. |
10:00 |
134 ауд. |
Балканистика |
4 |
Съвременен български език II част |
доц. д-р Марина Джонова |