Учебна година: 2023/2024
Семестър: летен
КАТЕДРА „БЪЛГАРСКА ЛИТЕРАТУРА“
ДАТА |
ЧАС |
ЗАЛА |
Специалност |
Дисциплина |
Преподавател |
25.08. |
14:00 ч. |
138 каб. |
Българска филология – задочно обучение |
Културна антропология на българите. Бълг. фолклор |
Гл. ас. д-р Мария Илчевска |
26.08. |
9:00 ч. |
146 каб. |
Славянска филология |
Фолклор на славянските народи. |
Проф. дфн Николай Папучиев |
26.08 |
9:00 ч. |
146 каб. |
Славянска филология |
Антропология на славяните |
Проф. дфн Николай Папучиев |
26.08 |
9:00 ч. |
146 каб. |
Българска филология |
Български фолклор |
Проф. дфн Николай Папучиев |
26.08. |
14:00 ч. |
138 каб. |
Балканистика |
Антропология на балк. народи. Балк. фолклор |
Гл. ас. д-р Мария Илчевска |
28.08. |
9:00 ч. |
145 каб. |
Българска филология |
Българска литература между двете световни войни |
Проф. дфн Валери Стефанов |
29.08. |
9:00 ч. |
ауд. 137 |
Българска филология |
Литература на Бълг. възраждане - писмен |
Проф. дфн Николай Чернокожев |
29.08. |
10:00 ч. |
138 каб. |
Балканистика |
Нова българска литература |
Гл. ас. д-р Кристина Йорданова |
29.08. |
09:00 ч. |
137 каб. |
Славянска филология |
Българска литература между двете световни войни - тест |
гл. ас. д-р Мария Русева |
30.08 |
09:30 ч. |
146 каб. |
Славянска филология |
Бълг. литература между двете световни войни - устен изпит |
доц. д-р Ноеми Стоичкова |
30.08. |
10:00 ч. |
145 каб. |
Българска филология |
Литература на Бълг. възраждане - устен |
Проф. дфн Николай Чернокожев |
01.09. |
10:00 ч. |
138 каб. |
Българска филология – задочно обучение |
Българска литература между I и II св. война |
Гл. ас. д-р Кристина Йорданова |
02.09. |
09:00 ч. |
Ауд. 148 |
Българска филология |
Българска литература от Осв. до I-та световна война – писмен изпит |
Проф. дфн Милена Кирова |
02.09. |
13:00 ч. |
138 каб. |
магистри неспециалисти |
Бълг. литература от Осв. до II световна война |
Гл. ас. д-р Биляна Борисова, гл. ас. д-р Кристина Йорданова |
04.09. |
10:00 ч. |
146 каб. |
Славянски филологии |
Литература на Бълг.възраждане |
Доц. д-р Надежда Александрова |
04.09. |
10:00 ч. |
146 каб. |
Балканистика |
Литература на Бълг. възраждане |
Доц. д-р Надежда Александрова |
05.09. |
09:00 ч. |
145 каб. |
Българска филология |
Българска литература от Осв. до I -та световна война – устен изпит |
Проф. дфн Милена Кирова |
07.09. |
10:00 ч. |
138 каб. |
Българска филология, Р.О. |
Литература за деца и юноши |
Доц. д-р Надежда Стоянова |
07.09. |
10:00 ч. |
138 каб. |
Българска филология, З.О. |
Литература за деца и юноши |
Доц. д-р Надежда Стоянова |
07.09. |
10:00 ч. |
138 каб. |
Българска филология |
Семинар по българска литература |
Доц. д-р Надежда Стоянова |
7.09. |
9.30 ч. |
138 каб. |
БФ, задочно |
Бълг. литература от Осв. до II световна война |
Гл. ас. д-р Биляна Борисова |
7.09. |
11 ч. |
138 каб. |
БФ, задочно |
СИД "Градът и литературата" |
Гл. ас. д-р Биляна Борисова |