Учебна година: 2023/2024
Семестър: поправителна сесия
КАТЕДРА ПО СЛАВЯНСКО ЕЗИКОЗНАНИЕ
ДАТА |
ЧАС |
ЗАЛА |
Специалност |
Дисциплина |
Преподавател |
26.08.2024 |
9.00 |
149 |
Славянска филология – полонисти – втори курс |
Съвременен полски език -морфология |
доц. д-р Диляна Денчева |
26.08.2024 |
9.00 |
149 |
Славянска филология полонисти -четвърти курс |
Практически полски език |
доц. д-р Диляна Денчева |
26.08.2024 |
11.00 |
154 |
Славянска филология – сръбски и хърватски език |
Историческа граматика на сръбския и хърватския език – първа част |
проф. дфн. Найда Иванова |
26.08.2024 |
11.00 |
154 |
Магистърска програма |
Трансгранична българистика |
проф. дфн. Найда Иванова |
3.09.2024
|
10.00 |
154 |
Славянска филология - бохемисти |
Всички дисциплини на проф. Младенова |
проф. дфн Маргарпита Младенова |
3.09.2024 |
11.00 |
154 |
Славянска филология Българска филология |
Сравнителна граматика на славянските езици |
проф. д-р Валентин Гешев |
27.08.2024 |
8.30 |
154 |
Славянска филология – словакисти първи и трети курс |
Практически словашки език |
гл. ас. д-р Диана Иванова |
27.08.2024 |
13.00 |
154 |
Славянска филология – словакисти първи курс |
Комуникативни умения на словашкия език |
гл. ас. д-р Диана Иванова |
28.08.2024 |
8.30 |
154 |
Славянска филология – словакисти втори курс |
Съвременен словашки език – морфология |
гл. ас. д-р Диана Иванова |
2.09.2024 |
9.30 |
149 |
Славянска филология, полонисти, първи курс |
Практически полски език – първа част |
Гл.ас. д-р Витка Делева , гл. ас. д-р Жана Станчева |
3.09.2024 |
9.30 |
149 |
Славянска филология, полонисти, първи курс |
Практически полски език – втора част |
гл.ас. д-р Витка Делева , гл. ас. д-р Жана Станчева |
3.09.2024 |
13.00 |
149 |
Славянска филология, полонисти |
Историческа граматика на полския език |
гл. ас. д-р Витка Делева |
2.09.2024 |
12.00 |
149 |
Славянска филология, полонисти, втори курс |
Практически полски език - трета част |
гл. ас. д-р Жана Станчева, ас. Васил Гешев |
3.09.2024 |
12.00 |
149 |
Славянска филология, полонисти, втори курс |
Практически полски език -четвърта част |
гл. ас. д-р Жана Станчева, ас. Васил Гешев, лектор Жанета Павлович |
2.09.2024 |
15.00 |
149 |
Славянска филологияр полонисти, трети курс |
Съвременен полски език словообразуване и лексикология |
гл.ас.д-р Жана Станчева |
3.09.2024 |
15.00 |
149 |
Славянска филологияр полонисти, трети курс |
Съвременен полски език – синтаксис и семантика |
гл.ас.д-р Жана Станчева |
2.09.2024 |
11.00 |
160Б |
Славянска филология бохемисти, трети курс |
Съвременен чешки език -синтаксис и семантика |
доц. д-р Цветанка Аврамова |
2.09.2024 |
11.00 |
160Б |
Славянска филология бохемисти, трети курс |
Съвременен чешки език -словообразуване и лексикология |
доц. д-р Цветанка Аврамова |
2.09.2024 |
11.00 |
160Б |
Славянска филология бохемисти, пети курс |
Стилистика на чешкия език |
доц. д-р Цветанка Аврамова |
2.09.2024 |
11.00 |
160Б |
Славянска филология, пети курс |
Съпоставително славянско словообразуване |
доц. д-р Цветанка Аврамова |
5.09.2024 |
9.00 |
160Б |
Славянска филология бохемисти – първи и втори курс |
Практически чешки език -първа, втора, трета и четвърта част |
доц. д-р стилиян Стойчев |
5.09.2024 |
9.00 |
160Б |
Славянска филология бохемисти – втори курс |
Съвременен чешки език – фонетика и фонология |
доц. д-р стилиян Стойчев |
5.09.2024 |
9.00 |
160Б |
Славянска филология бохемисти – втори курс |
Съвременен чешки език – морфология |
доц. д-р стилиян Стойчев |
26.08.2024 |
9.00 |
160Б |
Славянска филология бохемисти – трети курс |
Практическ ичешки език – пета и шеста част |
гл. ас.д-р Емилия Македонска |
26.08.2024 |
9.00 |
160Б |
Славянска филология бохемисти – трети курс |
Лексика и фразеология на чешкия език |
гл. ас.д-р Емилия Македонска |
28.08.2024 |
10.00 |
428 к. първи блок |
Славянска филология украинисти първи и втори курс |
Практически украински език първа, втора, трета и четвърта част |
гл. ас. д-р Райна Камберова, хон. ас. Олена Сирук |
28.08.2024 |
10.00 |
428 к. първи блок |
Славянска филология украинисти трети и четвърти курс |
Практически украински език пета, шеста, седма и осма част |
гл. ас. д-р Райна Камберова, хон. ас. Олена Сирук |
28.08.2024 |
10.00 |
428 к. първи блок |
Славянска филология украинисти, втори курс |
Работа с текст на украинския език |
гл. ас. д-р Райна Камберова, хон. ас. Олена Сирук |
5.09.2024 |
10. 00 |
428к първи блок |
Славянска филология украинисти, първи курс |
Комуникативни умения на украинския език |
гл. ас. д-р Лилия Желева |
5.09.2024 |
15.00 |
149 |
Славянска филология, полонисти |
Втори славянски език украински първа част |
гл. ас. д-р Лилия Желева |
4.09. 2024 |
8.00 9.00 |
149 |
Славянска филология, полонистир втори курс |
Работа с текст на полски език -първа и втора част |
хон. ас. Аугусто Ечевери |
4.09.2024 |
10.00 |
149 |
Славянска филологиярр полонистир трети курс |
Практическиполски език шеста част |
хон. ас. Аугусто Ечевери |
26.08.2024 |
10.00 |
109 |
Славянска филология – сърбохърватисти - четвърти курс |
Историческа граматика на сръбски и хърватски |
гл. ас. д-р Мартин Стефанов |
26.08.2024 |
10.00 |
109 |
Славянска филология – сърбохърватисти - пети курс |
Магистърски езиковедски семинар |
гл. ас. д-р Мартин Стефанов |
26.08.2024 |
10.00 |
109 |
Славянска филология – сърбохърватисти - пети курс |
Стилистика |
гл. ас. д-р Мартин Стефанов |
26.08.2024 |
10.00 |
109 |
Балканистика |
СИД – сръбски език |
гл. ас. д-р Мартин Стефанов |
2.09.2024 |
11.00 |
109 |
Славянска филология - сърбохърватисти |
Всички дисциплини |
Доц. д-р Димка Савова |
Всички останали изпити ще се проведат според уговорените с преподавателите дати.