Учебна година: 2022/2023
Катедра по руски език
Семестър: летен
ДАТА |
ЧАС |
ЗАЛА |
СПЕЦИАЛНОСТ |
КУРС |
ДИСЦИПЛИНА |
ПРЕПОДАВАТЕЛ |
16.06.23 |
10 ч. |
124 |
Руска филология |
1 |
Практически руски език – II част, 1-ва група, писмен изпит
|
Гл. ас. д-р Марианна Конова, гл. ас. д-р Елена Раденкова, ас. Виктория Недялкова |
20.06.23 |
13.30 ч. |
124 |
Руска филология |
1 |
Практически руски език – II част, 1-ва група, устен изпит
|
Гл. ас. д-р Марианна Конова, гл. ас. д-р Елена Раденкова, ас. Виктория Недялкова |
13.06.23 |
10 – 11.30 |
136 |
Руска филология |
1 |
Практически руски език – II част, 2-ра група, писмен изпит |
Доц. д-р Илка Бирова, гл. ас. д-р Владимир Манчев, гл. ас. д-р Елена Раденкова |
15.06.23 |
10 ч. |
125 |
Руска филология |
1 |
Практически руски език – II част, 2-ра група, устен изпит |
Доц. д-р Илка Бирова, Гл. ас. д-р Владимир Манчев, гл. ас. д-р Елена Раденкова
|
20.06.23 (2-ра гр.) 21.06.23 (1-ва гр.) |
09 ч. |
125 |
Руска филология |
1 |
Странознание на Русия |
Доц. д-р Илка Бирова |
30.06.23 (тест) 05.07.23 (изпит) |
10 – 11.40
09 ч. |
124
138 |
Руска филология |
1 |
Българска литература |
Доц. д-р Ноеми Стоичкова |
14.06.23 |
10 ч. |
124 |
Руска филология |
2 |
Практически руски език – IV част, 1 + 2 група, писмен изпит |
Гл. ас. д-р Елена Раденкова, гл. ас. д-р Анна Баранова, ас. Виктория Недялкова |
15.06.23 |
11 ч. |
124 |
Руска филология |
2 |
Практически руски език – IV част, 1 + 2 група, устен изпит |
Гл. ас. д-р Елена Раденкова, гл. ас. д-р Анна Баранова, ас. Виктория Недялкова |
26.06.23 |
09 ч. |
125 |
Руска филология |
2 |
Съвременен руски език. Фонетика. |
Проф. д-р Татяна Алексиева |
23.06.23 |
09 ч. |
128 |
Руска филология |
2 |
Увод в теорията на превода |
Проф. д-р Силвия Петков
|
19.06.23 |
10 ч. |
134А |
Руска филология |
2 |
История на руския книжовен език |
Доц. д-р Цветана Ралева
|
12.06.23 |
09 ч. |
124 |
Руска филология |
3 |
Практически руски език –VI част, писмен изпит |
Проф. д-р Татяна Алексиева, доц. д-р Красимира Петрова, гл. ас. д-р Елена Меснянкина |
13.06.23 |
09 ч. |
124 |
Руска филология |
3 |
Практически руски език –VI част, устен изпит |
Проф. д-р Татяна Алексиева, доц. д-р Красимира Петрова, гл. ас. д-р Елена Меснянкина |
23.06.23 |
09 ч. |
124 |
Руска филология |
3 |
Съвременен руски език. Морфология. |
Доц. д-р Красимира Петрова
|
13.06.23 |
10 ч. |
127 |
Руска филология |
3 |
Превод на специализирани текстове |
Доц. д-р Надежда Делева |
26.06.23 |
08.15 ч. |
125 |
Руска филология |
3 |
Устен превод 2 част |
Проф. д-р Татяна Алексиева
|
15.06.23 |
16.30 ч. |
125 |
Руска филология |
3 |
Превод на текстове от деловата сфера – II част |
Гл. ас. д-р Владимир Манчев |
07.06.23 |
09 ч. |
124 |
Руска филология |
4 |
Практически руски език – VIII част, писмен изпит |
Проф. д-р Татяна Алексиева, доц. д-р Красимира Петрова, гл. ас. д-р Елена Меснянкина |
19.06.23 |
10 ч. |
128 |
Руска филология |
4 |
Съвременен руски език. Прагматика. |
Проф. д-р Силвия Петкова |
15.06.23 |
09 ч. |
127 |
Руска филология |
4 |
Стилистика на руския език |
Гл. ас. д-р Елена Меснянкина |
13.06.23 |
11.30 ч. |
124 |
Руска филология |
2,3,4 |
СИД „Играта като метод в обучението по руски език“ |
Доц. д-р Илка Бирова |
15.06.23 |
09 ч. |
127 |
Руска филология |
3,4 |
СИД „Езикът и стилът на интернет“ |
Гл. ас. д-р Елена Меснянкина
|
14.06.23 |
15 ч. |
124 |
Славянска филология |
2 |
Руски език – 2 част |
Ас. Виктория Недялкова |
07.07.23 |
10 ч. |
124 |
Българска филология |
1 |
Руски език (факултатив) |
Хон. ас. Силвия Ганчева |