Зимна изпитна сесия - 2019/2020 уч. година
Катедра по руски език
ДАТА |
ЧАС |
ЗАЛА |
Специалност |
Дисциплина |
Преподавател |
21.01. |
14 ч. |
124 |
Руска филология, 1 курс, 1 група |
Практически руски език – 1 част, 1 гр. |
Доц. д-р Силвия Петкова, гл. ас. д-р Николина Нечаева |
23.01. |
10 ч. |
124 |
Руска филология, 1 курс, 2 група |
Практически руски език – 1 част, 2 гр. |
Гл. ас. д-р Владимир Манчев, хон. ас. Светлана Василева |
20.01 |
09 ч. |
124 |
Руска филология, 2 курс |
Практически руски език – 3 част
|
Гл. ас. д-р Анна Баранова, гл. ас. д-р Елена Раденкова |
20.01 |
09 ч. |
137 |
Руска филология, 3 курс |
Практически руски език – 5 част |
Проф. д-р Т.Алексиева, проф. д-р А. Градинарова, доц. д-р Кр. Петрова |
21.01 |
09 ч. |
124 |
Руска филология, 4 курс |
Практически руски език – 7 част |
Проф. д-р Т.Алексиева, проф. д-р А.Градинарова, гл. ас. д-р А. Баранова |
29.01 |
10 ч. |
124
|
Руска филология, 4 курс |
История на руския литературен език |
Доц. д-р Цветана Ралева |
24.01 |
09 ч. |
124 |
Руска филология, 3 курс |
Съвременен руски език. Лексикология |
Гл. ас. д-р Надежда Делева |
14.02. |
09 ч. |
128 |
Руска филология, 3 курс |
Устен превод – 1 част |
Проф. д-р Татяна Алексиева |
28.01 |
10 ч. |
124 |
Руска филология, 3 курс |
Теория и практика на превода |
Гл. ас. д-р Анна Баранова |
10.02. |
10 ч. |
134-А |
Руска филология, 2 курс |
Историческа граматика на руския език |
Проф. д-р Ростислав Станков |
04.02. |
10 ч. |
124 |
Руска филология, 2 курс |
Съвременен български език |
Проф. д-р Красимира Алексова |
22.01 |
10 ч. |
125 |
РФ, БФ, СФ |
СИД „Приложна лингвистика (работа с електронни езикови ресурси) |
Доц. д-р Красимира Петрова |
31.01 |
10 ч. |
128 |
Руска филология, 3 курс |
СИД „Съвременният политически дискурс и проблемите на превода“ |
Доц. д-р Силвия Петкова |
04.02 |
10 ч. |
128 |
Руска филология |
СИД „Руската разговорна реч: семантика, прагматика, превод“ |
Доц. д-р Силвия Петкова |
21.01. |
14 ч. |
126 - А |
Руска филология |
СИД „Руско-български морфологични модели“ |
Гл. ас. д-р Аглая Маврова |
11.02 |
10 ч. |
247 - А |
Руска филология, 3 курс |
Методика на обучението по руски език |
Гл. ас. д-р Аглая Маврова |
23.01. |
13 ч. |
125 |
Славянски филологии, 3 курс |
Руски език |
Доц. д-р Ценка Досева |
21.01 (1) 22.01. (3) 27.01. (2 + 5) |
14 ч. 14 ч. 12 ч. |
137 124 124 |
Българска филология, 1 курс |
Руски език |
Хон. ас. Силвия Ганчева
|
21.01 (4+6 гр. ) |
14 ч. |
137 |
БФ, 1 курс |
Руски език |
Хон. ас. Ирина Азарян |
03.02 |
10 ч. |
125 |
Сборна група, ФКНФ |
Втори език – руски, ниво А1.1 |
Хон. ас. Людмила Павлова
|
03.02 |
10 ч. |
125 |
Сборна група, ФКНФ |
Втори език – руски, ниво B1.1 |
Хон. ас. Людмила Павлова |
21.01 |
10-12 |
128 |
Сборна група, ФКНФ |
Втори език – руски, ниво А2.1 |
Доц. д-р Красимира Петрова |
21.01. |
10 ч. |
126 |
Сборна група, ФКНФ |
Втори език – руски, ниво B2.1 |
Хон. ас. Силвия Ганчева |