ГРАФИК ИЗПИТНА СЕСИЯ
Учебна година: 2023/2024
Катедра по руски език
Семестър: летен
ДАТА |
ЧАС |
ЗАЛА |
СПЕЦИАЛНОСТ |
КУРС |
ДИСЦИПЛИНА |
ПРЕПОДАВАТЕЛ |
||||||
12.06.2024 |
10 ч. |
124 |
Руска филология |
1 |
Практически руски език – II част, 1-ва група, писмен изпит
|
Гл. ас. д-р Марианна Конова, ас. Виктория Недялкова, ас. Габриела Терзийска |
||||||
14.06.2024 |
10 ч. |
125 |
Руска филология |
1 |
Практически руски език – II част, 1-ва група, устен изпит
|
Гл. ас. д-р Марианна Конова, ас. Виктория Недялкова, ас. Габриела Терзийска |
||||||
17.06.2024 |
10 ч. |
124 |
Руска филология |
1 |
Практически руски език – II част, 2-ра група, писмен изпит |
Проф. д-р Илка Бирова, гл. ас. д-р Владимир Манчев, ас. Виктория Недялкова |
||||||
18.06.2024 |
10 |
125 |
Руска филология |
1 |
Практически руски език – II част, 2-ра група, устен изпит |
проф. д-р Илка Бирова, гл. ас. д-р Владимир Манчев, ас. Виктория Недялкова |
||||||
19.06.2024 |
10 ч. |
125 |
Руска филология |
1 |
Странознание на Русия |
проф. д-р Илка Бирова |
||||||
21.06.2024 (тест за допускане до устен изпит) 28.06.2024 (устен изпит) |
10 ч.
09.30 |
124
141 |
Руска филология |
1 |
Българска литература |
Доц. д-р Ноеми Стоичкова |
||||||
10.06.2024 |
09 ч. |
136 |
Руска филология |
2 |
Практически руски език – IV част, 1 + 2 група, писмен изпит |
Гл. ас. д-р Анна Баранова, ас. Габриела Терзийска |
||||||
12.06.2024 |
10 ч. |
125 |
Руска филология |
2 |
Практически руски език – IV част, 1 + 2 група, устен изпит |
Гл. ас. д-р Анна Баранова, ас. Габриела Терзийска |
||||||
21.06.2024 |
09 ч. |
128 |
Руска филология |
2 |
Съвременен руски език. Фонетика. |
Проф. д-р Татяна Алексиева |
||||||
25.06 и 26.06.2024 |
10 ч. |
128 |
Руска филология |
2 |
Увод в теорията на превода |
Проф. д-р Силвия Петкова |
||||||
17.06 и 18.06.2024 |
09 ч. |
134 А |
Руска филология |
2 |
История на руския книжовен език |
Доц. д-р Цветана Ралева |
||||||
10.06.2024 |
09 ч. |
124 |
Руска филология |
3 |
Практически руски език –VI част, писмен изпит |
Проф. д-р Татяна Алексиева, доц. д-р Красимира Петрова, доц. д-р Надежда Делева |
||||||
11.06.2024 |
09 ч. |
124 |
Руска филология |
3 |
Практически руски език –VI част, устен изпит |
Проф. д-р Татяна Алексиева, доц. д-р Красимира Петрова, доц. д-р Надежда Делева |
||||||
25.06.2024 |
09 ч. |
124 |
Руска филология |
3 |
Съвременен руски език. Морфология. |
Доц. д-р Красимира Петрова |
||||||
14.06.2024 |
10 ч. |
127 |
Руска филология |
3 |
Превод на специализирани текстове |
Доц. д-р Надежда Делева |
||||||
21.06.2024 |
10 ч. |
Конферентна зала |
Руска филология |
3 |
Устен превод 2 част |
Гл. ас. д-р Марианна Конова |
||||||
17.06.2024 |
14 ч. |
125 |
Руска филология |
3 |
Превод на текстове от деловата сфера – II част |
Гл. ас. д-р Владимир Манчев |
||||||
30.05.2024 |
08.30 ч. |
136 |
Руска филология |
4 |
Практически руски език – VIII част, писмен и устен изпит |
Проф. д-р Татяна Алексиева, доц. д-р Красимира Петрова, гл. ас. д-р Елена Меснянкина |
||||||
24.06.2024 |
10 ч. |
128 |
Руска филология |
4 |
Съвременен руски език. Прагматика. |
Проф. д-р Силвия Петкова |
||||||
13.06 и 17.06.2024 |
09.30 ч. |
127 |
Руска филология |
4 |
Стилистика на руския език |
Гл. ас. д-р Елена Меснянкина |
||||||
19.06.2024 |
15 ч. |
125 |
Руска филология |
2,3,4 |
СИД „Играта като метод в обучението по руски език“ |
Проф. д-р Илка Бирова |
||||||
10.06.2024 |
10 ч. |
129 |
Българска филология, Руска филология, Славянска филология |
2,3,4 |
СИД „Руската емигрантска София (1919 – 1944) като място на памет“ |
Доц. д-р Галина Петкова |
||||||
11.06.2024 |
11 ч. |
136 |
Славянска филология |
2 |
Руски език – 2 част |
Ас. Виктория Недялкова |