Учебна година: 2023/2024
Семестър: летен
Катедра: „Общо, индоевропейско и балканско езикознание“
ДАТА |
ЧАС |
ЗАЛА |
Специалност |
Курс |
Дисциплина |
Преподавател |
3.06.2024 г. |
12:00 ч. |
134 ауд. |
Балканистика |
3 |
Съвременен български език - I част |
Доц. д-р Марина Джонова |
4.06.2024 г. |
8:30 ч. |
134 ауд. |
Балканистика |
1 |
Съвременни лингвистични теории |
Доц. д-р Екатерлина Търпоманова |
4.06.2024 г. |
14:30 ч. |
II фонетичен кабинет |
Балканистика |
3 |
Албански език |
Хон. преподавател Анна Капитанова |
5.06.2024 г. |
14:30 ч. |
151 |
Балканистика |
2 |
Албански език |
Хон. преподавател Анна Капитанова |
06.06.2024 г. |
14:00ч. |
134 |
Балканистика |
1 |
Социолингвистика |
Доц. д-р Мая Александрова |
7.06.2024 г. |
10:00 Ч. |
134 ауд. |
Балканистика |
3 |
Румънски език -6 част |
Ас. Борислав Петров |
10.06.2024 г. |
10:00 ч. |
151 |
Балканистика |
2 |
Румънски език -4 част |
Гл. ас. д-р Лора Ненковска |
10.06.2024 г. |
11:00 ч. |
134 ауд. |
Балканистика |
4 |
Балканско езикознание |
Доц. д-р Мая Александрова |
10.06.2024 г. |
10:00 ч. |
151А |
Балканистика |
5 |
Гръцки език-СИД |
Доц. д-р Фотини Христакуди |
10.06.2024 г. |
14:00 ч. |
151 |
Балканистика и РФ |
2 и 3 |
Румънска литература - 1 част |
Гл. ас. д-р Лора Ненковска |
11.06.2024 г. |
10:00 ч. |
151 |
Балканистика |
1 |
Румънски език – 2 част |
Гл. ас. д-р Лора Ненковска |
11.06.2024 г. |
10:00ч. |
151А |
Балканистика |
4 |
Гръцки език |
Доц. д-р Фотини Христакуди |
12.06.2024 г. |
10-13:30 ч. |
134 ауд. |
Балканистика |
1 |
Старогръцки език |
Доц д-р Цветан Василев Гл. ас. д-р Марта Ивайлова |
12.06.2024 г. |
10:00ч. 14:00ч. |
151 ауд. |
Балканистика |
2 и 3 |
Новогръцки език |
Надежда Генова |
13.06.2024 г. |
10:00 ч. |
151А |
Балканистика |
4 |
СИД |
Гл. ас. д-р Лора Ненковска |
13.06.2024 г. |
10:00 ч. -12:00ч. /писмен изпит/ |
134 ауд. |
Балканистика |
1 |
Старобългарска литература |
Доц. д-р Диана Атанасова |
14.06.2024 г. |
14:00 ч. |
134 ауд. |
Балканистика |
4 |
Палеобалкански езици |
Доц. д-р Албена Мирчева-Жечкова |
17.06.2024 г. |
10:00 ч. |
134 ауд. |
Българска филология-1 и 2 гр. |
1 |
Общо езикознание |
Доц . д-р Екатерина Търпоманова |
18.06.2024г. |
10:00 ч. |
134 ауд. |
Българска филология- 3 и 4 гр. |
1 |
Общо езикознание |
Доц. д-р Екатерина Търпоманова |
19.06.2024г. |
10:00 ч. |
134 ауд. |
Българска филология- 5 и 6 гр. |
1 |
Общо езикознание |
Доц. д-р Екатерина Търпоманова |
20.06.2024 г. |
10:00 ч. |
134 ауд. |
Балканистика |
4 |
Гръцка литература |
Доц. д-р Фотини Христакуди |
20 .06. 2024 г. |
10:30 ч. |
151 ауд. |
Балканистика |
1 |
История на Византия |
Проф. д-р Румен Бояджиев |
21.06.2024 г. |
10:00 ч. |
138 к. |
Балканистика |
2 |
Нова българска литература |
гл. ас. д-р Кристина Йорданова |
24.06.2024 г. |
9:30 ч. |
176Б |
Балканистика |
3 |
Религии и култове на Балканите |
Проф. д-р Маргарет Димитрова |
25.06.2024 г. |
10:00 ч.- Презентация на курсови работи |
134 ауд. |
Балканистика |
2 |
Ареална лингвистика |
Доц. д-р Дарина Младенова |
25.06.2024 г. |
12:30 ч.-устен изпит |
151А каб. |
Балканистика |
2 |
Ареална лингвистика |
Доц. д-р Дарина Младенова |
26.06.2024 г. |
10:00 ч.- устен изпит |
151А каб. |
СФ |
1 |
Общо езикознание -2 част |
Доц. д-р Дарина Младенова |
27.06.2024 |
13:00 ч. |
151 ауд. |
Балканистика |
3 |
Южнославянски литератури |
Доц. д-р Ина Христова |
27.06.2024 |
10:00 ч. |
134 ауд. |
Балканистика |
4 |
Сравнително балканско литературознание – първа част |
Проф. дфн Румяна Станчева |
28.06.2024 г. |
10:00 ч.-презентация на курсови работи |
Zoom |
СФ |
1 |
Общо езикознание -2 част |
Доц. д-р Дарина Младенова |
30.06.2024 г. |
14:00 ч. |
138 к. |
Балканистика |
2 |
Антропология на балканските народи. Балкански фолклор- втора част |
Гл. ас. д-р Мария Илчевска |
04.07.2024 г. |
16:00 ч. |
131 к. |
Балканистика |
4 |
Албански език |
Доц. д-р Русана Бейлери |