Latest
Latest
Научна конференция
"Териториите на сравнителното литературознание"
Докторантури по държавна поръчка за академичната 2009/2010 г.
ГРАФИК ЗА ДЪРЖАВНИ ИЗПИТИ
ЛЯТНА СЕСИЯ 2012 г.
16.06.12 - ПИСМЕН ДИ ПО ПРАКТИЧЕСКИ СЛАВЯНСКИ ЕЗИК (160 каб., 9.00 ч.)
23.06.12 - ПИСМЕН ДИ ПО ТЕОРЕТИЧЕН СЛАВЯНСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА
(160 каб., 9.00 ч.)
02.07.12 - ПИСМЕН ДИ ПО БЕЛ (65 ауд, 9.00 ч.)
03.07.12 - ЗАЩИТА НА ДИПЛОМНИ РАБОТИ (не важи за магистърските програми )
(149 каб., 9.00 ч.)
СЕПТЕМВРИЙСКА СЕСИЯ 2012 г.
03.09.12 - ПИСМЕН ДИ ПО БЕЛ (изпитът е само за БАКАЛАВРИ)
18.09.12 - ЗАЩИТИ НА МАГИСТЪРСКИ ТЕЗИ (само за магистърските програми )
- Details
- Category: Latest
БЪЛГАРСКА ФИЛОЛОГИЯ
І курс
Литература за деца и юноши
Филологически практикум
Българска лексикология
Руски език
Старогръцки език
ІІ курс
Увод в литературната теория
Доц. И.Александрова – ІІ курс Българска филология – 155 каб.
28.І.-9.00 ч.; 15.ІІ.-9.00 ч.; 17.ІІ.-14.00 ч.; 11.ІІ.-14 ч. МП
14.ІІ.-9.00 ч.; 16.ІІ.-9.00 ч.; 18.ІІ.-14.00 ч.; 21.ІІ.-14 ч. МП
Старобългарски език
Българска диалектология
Славянски език
Чешки език - 153 к. и 160 б к. 25, 27.01. 2001.
Полски език - 149 к. 25. 01. 2011 г . – 9.00 ч
Сръбски и хърватски език - 150 К. – 26 . 01. и 17. 02. 2011 г.
ІІІ курс
Западноевропейска литература
Проф.С.Хаджикосев
І гр. – 17.ІІ.; ІІІ гр. – 15.ІІ.; V гр. – 13.ІІ.;
8.30 ч., 152 каб.: ІІ гр. - 16.ІІ.; ІV гр. – 18.ІІ.; VІ гр. – 14.ІІ.
История на българския книжовен език
Руска литература на ХХ век
Доц. д-р Румяна Евтимова,
04.02.2011 г.
05.02.2011 г. 09:30 ч., 129/130 кабинет
07.02.2011 г.
ІV курс
История на българския език
Българска литература между Първата и Втората световна война
проф. дфн Валери Стефанов – 16, 17 и 18 януари; 145 к.
Методика на обучението по български език
Аудио-визуални и информационни технологии в обучението
РУСКА ФИЛОЛОГИЯ
І курс
Практически курс по руски език – І част
Увод в литературната теория
Доц. А.Личева: 18 и 19.ІІ., 9.30 ч., 137 ауд.
Руски фолклор и руска етнография
Гл. ас. д-р Илиана Чекова,
1 група и 2 група – 02.02.2011 г., 09:00 ч., 129 кабинет
2 група и 3 група – 03.02.2011 г., 09:00 ч., 129 кабинет
Увод в общото езикознание
ІІ курс
Съвременен български език
Славянски литератури
Практически курс по руски език – ІІІ част
Съвременен руски език. Лексикология
Руска литература от ХVІІІ век
Доц. д-р Ангелина Вачева,
11.02.2011 г., 09:00 ч., 129/130 кабинет
ІІІ курс
Руска литература от ХІХ век
Доц. д-р Ангелина Вачева,
18.02.2011 г., 09:00 ч., 148 аудитория
Практически курс по руски език – V част
Съвременен руски език. Синтаксис
ІV курс
Руска литература от ХХ век
Доц. д-р Ренета Божанкова,
16.02.2011 г., 10:00 ч., 124 аудитория
Практически курс по руски език – VІІ част
История на руския литературен език
БАЛКАНИСТИКА
І курс
Увод в общото езикознание
Теория на литературата
Доц. Д. Камбуров : 16.ІІ. – 14 ч., 137 ауд.
Антична литература
Доц. М. Николчина –31.І.2011 г., 152 каб.
Информатика
ІІ курс
Латински език
Старобългарска алитература
ІІІ курс
Румънска литература
Старобългарски език
Нова българска литература
проф. д-р Божидар Кунчев – 14 февруари; 146 к.
ІV курс
Албанска литература
Религии и култове на Балканите
Съвременен български език
V курс
Новогръцка литература
Османската култура и Европа
СЛАВЯНСКА ФИЛОЛОГИЯ
І курс
Увод в славянската филология
153 к - 7. 02. 2011 г - полонисти
8.02. 2011 г. - словакисти
10. 02. 2011 г. – бохемисти
17. 02. 2011 г. – сърбохърватисти
Техника на филологическата работа
154 к. 11.02.2011 г. – полонисти и сърбохърватисти - 9. 00 ч
14. 02. 2011 г. – бохемисти и словакисти - 9. 00 ч.
Исторически и културни реалии на съответната славянска страна
Практически славянски език – І част
сръбски и хърватски 109 к. 24 и 25 01. 2011 г .
словашки език 17 блок – Студентски град 28. 01. 2011 г.
Практически полски език 149 к - 26.01. 2011 г.
Практически чешки език 160 б - 25. 01. 2011 г. първи курс
Антропология на славянските народи
Ст.ас. д-р Николай Папучиев – 2 и 3 февруари
ІІ курс
Старобългарски език
Старобългарска литература
Антична и западноевропейска литература
Доц. К. Михайлов: 17 и 18.ІІ., 9.00 ч., 157 каб.
Съвременен славянски език – фонетика и фонология
чешки 154 к. 4. 02. 20011 - 14.00 ч.
полски - 149 к. – 2.02. 2011 г. от 10. 00 ч
сръбски и хърватски 109 к – 5.02.2011 г.
украински - 17 бл. на Ст. град - 4.02. 2011 г
Практически славянски език – ІІІ част
Практически сръбски и хърватски 109 к., 28. 01. 2011 г.
Практически полски език 149 к., 28.01.2011г.
Практически чешки език 160 б, 27. 28. 01. 2011 г.
Практически украински език - 17 бл. на Ст. град. На 28 и 29. 01. 2011 г.
ІІІ курс
Съвременен български език І част – фонетика и фонология
Руска литература от ХХ век
Доц. д-р Румяна Евтимова,
31.01.2011 г.
19.02.2011 г. 09:30 ч., 129/130 кабинет
Руски език
Съвременен славянски език – словообразуване и лексикология
чешки - 154 к. – 25. 01. 2011 г. от 14. 00 ч.
полски - 149 к. - 2. 02. 2011 г. от 13. 00ч
сръбски и хърватски език - 18.02. 2011 г., 109 к. – 10.00 ч.
словашки - 4.02. 2011 г., 17 блок на Ст. град
История на съответната славянска литература – І част
ІV курс
История на съответната славянска литература – ІІІ част
Българска литература от Освобождението до Първата световна война
Доц. д-р Николай Чернокожев – 7 февруари – писмен; 10 и 11 февруари – устен, 145 к.
Историческа граматика на съответния славянски език
чешки език - 153 к. – 25. 01. 2011 г. – 9 .00 ч
полски език - 149 к. – 31. 01. 2011 г.
сръбски и хърватски език 109 к. – 18.02. 2011 г. от 14. 00 ч.
украински език - 17 блок Ст. град - 3. 02. 2011 г.
История на българския език
Втори славянски език
словенски за сърбохърватисти – 158 к. – 26. 01. 2011 г.
словашки за бохемисти 17 бл. на Ст. град 24. 01. 2011 г.
полски за украинисти - 149 к. 24. 01. 2011 г. от 10. 00 ч.
украински за полонисти - 17 бл. на Ст. град 5. 02. 2011 г.
V курс
Практика на превода по съответния славянски език
чешки език - 150 к. 17. 02. 2011 г.
полски език – 149 к. – 24. 01. 2011 г. от 12. 00 ч.
сръбски и хърватски език - 158 к. - 15. 02. 2011 г. от 11. 00 ч.
словашки език - 17 бл. на Ст. град 9. 02. 2011
Теория на превода
150 к. – 18. 02. 2011 г.
Българска литература от Първата световна война до наши дни
Стилистика на съответния славянски език
чешки език - 160 б - 2. 02. 2011 г. от 11.00 ч.
полски език - 139 к. - 24. 01. 2011 г.
сръбски и хърватски език - 109 к - 16. 02. 2011 г.
словашки език – 17 бл. Ст. град 16.02. 2011 г.
Практически славянски език – VІІ част
История на съответния славянски книжовен език
чешки език - 153 к. – 7. 02. 2011 г.
полски език - 149 к. – 24. 01. 2011 г.
сръбски и хърватски - 109 к. – 18. 02. 2011 г. от 16. 00 ч.
словашки език - 17 бл. на Ст. град – 5. 02. 2011 г.
Съпоставителни славистични изследвания
Праславянска фонология
Типологични особености на славянските езици
Сравнително славянско литературознание
Развитие на славянската обществена мисъл
Най-нови славянски литератури
Аудио-визуални и информационни технологии в обучението
Методика на обучението по български език
*Липсващите дати ще бъдат качени допълнително
- Details
- Category: Latest
График за получаване на
isic карти за филологическата библиотека на ФСлФ от студенти първокурсници с цел избягване на струпвания
24.09 - 30.09.2020 г. - Българска филология - задочно обучение
01.10.2020 г.- Българска филология - редовно обучение
02.10.2020 г. - Славянска филология
05.10.2020 г. - Руска филология и Балканистика
Всеки следващ вторник и четвъртък се раздават карти за студенти от специалността Българска филология, а сряда и петък - на студенти от специалностите: Славянска филология, Руска филология и Балканистика.
- Details
- Category: Latest
ГРАФИК
за идентифициране на писмените работи от
държавния изпит, проведен на 03.09.2018 г.,
Българска филология и Руска филология
Изпит/Специалност |
Дата |
Час |
Кабинет |
История на българския език |
10.09.2018 |
12.30-13.30 |
142 каб. |
Български език |
12.09.2018 |
10.00-11.00 |
139 каб. |
Възрожденска литература и антропология |
10.09.2018 |
12.00-14.00 |
176 Б |
Българска литература след Освобождението до наши дни |
13.09.2018 |
14.00-15.00 |
146 каб. |
Руски език |
05.09.2018 |
10.00-12.00 |
127 каб. |
Руска литература |
10.09.2018 |
12.30-14.00 |
130 каб. |
Идентифицирането се извършва еднократно, лично от студента, срещу представяне на документ за самоличност
- Details
- Category: Latest
Г Р А Ф И К
за провеждане на изпити
/лятна сесия на учебната 2014/2015 г./
Катедра по български език
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
143 |
22 юни-5 гр. 23 юни-2 и 3 гр. 24 юни-4 гр. 1 юли- 6 гр. 3 юли-1 гр. |
10.00 ч. |
Фонетика и фонология БФ – 1 курс |
147 |
23 юни - писмен |
10.00 ч. |
СБЕ Морфология БФ – 2 курс |
139 |
23 юни - 5 гр. 24 юни- 6 гр. 25 юни- 4 гр. 26 юни-2 и 3 гр. 27 юни-1 гр. |
9.30 ч. |
СБЕ Морфология БФ – 2 курс |
147 |
22 юни-1 и 2 гр. 24 юни-3 и 4 гр. 25 юни-5 и 6 гр. |
10.00 ч. |
СБЕ Синтаксис БФ – 3 курс |
139 и 140 |
17 юни-1 и 2 гр. 18 юни-3 и 4 гр. 19 юни-5 и6 гр. |
10.00 ч. |
Стилистика БФ - 4 курс |
147 |
29 юни |
10.00 ч. |
СБЕ-2 част /морфология и синтаксис/ СФ – 3 курс |
Катедра по българска литература
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
|
Каб. 146 |
1.07. |
9 ч. |
Проф. Б. Кунчев |
|
Нова бълг. лит-ра |
||||
Руска филология |
||||
Зала 148 |
17.06. |
Писмен и курсови работи – 8-12 ч. |
Доц. К. Станева |
|
Каб. 141 |
18.06. и 19.06 |
Устен – 9 ч. |
Възрожденска лит. |
|
Зала 160 Каб. 141 |
30.06. 30.06. |
Писмен–9-13 ч. Устен, 13.30 ч. |
Българска филология Славянска филология |
|
Каб. 146 |
22.06. |
10 ч. |
Доц. Иван Иванов |
|
Съвременна бълг. лит. |
||||
Българска филология |
||||
Зала 148 |
2.07. |
Писмен – 9-13 ч. |
Проф. М. Кирова |
|
Каб. 145 |
9.07 и 10.07. |
Устен – 9 ч. |
Бълг. лит. след Осв. |
|
Каб. 145 |
4.07 – извънреден ликвидационен устен изпит |
9 ч. |
Българска филология |
|
Зала 134 |
3.07. |
Писмен – 9 ч. |
Проф. Н. Чернокожев |
|
Каб. 145 |
Устен – 13.30 |
Възр. литература |
||
Балканистика |
||||
Каб. 146 |
16.06, 17.06. и 18.06 |
9 ч. |
Доц. Н. Папучиев |
|
Култ. антропология |
||||
Българска филология |
||||
Каб. 160Б |
15.06 |
9. ч. |
Фолклор |
|
Славянска филология |
Катедра по Кирилометодиевистика
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
144 и 176 Б каб. |
15.06.2015-1 гр.; 27.06-2 гр. 23.06-6 гр. 10.07-3 гр. 09.07-4 гр. и 5 гр. |
Старобългарска литература |
|
136 ауд. |
22.06.2015 |
9-14 ч. |
Старобългарски език (Руска филология) проф.дфн Т.Славова |
Катедра по руска литература
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ....ДО.... |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ (учебна дисциплина) |
129 |
18.06.2015 г. 19.06.2015 г. |
от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч |
РФ Стара руска литература |
130 |
02.07.2015 г. |
от 900 до 1300 ч. |
РФ Съвременна руска литература и култура |
129 130 |
03.07.2015 г. VІ гр. 07.07.2015 г. V гр. 09.07.2015 г. І, ІV гр. 10.07.2015 г.ІІ, ІІІ гр. |
от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. |
БФ Руска класическа литература |
130 |
02.07.2015 г.
10.07.2015 г.
19.06.2015 г.
02.07.2015 г. |
от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. от 900 до 1300 ч. |
БИН, СлФ Руска класическа литература СлФ Руска класическа литература СлФ Руска класическа литература СлФ Руска класическа литература |
Катедра по руски език
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ...ДО... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
136 ауд. |
15.06 |
09.00 – 13.00 ч. |
Практически руски език I курс, 2 част, (писмен), РФ |
127 каб. |
16.06 |
10.00 ч. |
Практически руски език, I курс, , 2 част, (устен), РФ |
124 ауд. |
16.06 |
09.00 – 13.00 ч. |
Практически руски език, II курс, 4 ч., (писмен), РФ |
126 каб. |
17.06 |
10.00 ч. |
Практически руски език, II курс, 4 ч., (устен), РФ |
124 ауд. |
15.06 |
09.00 – 13.00 ч. |
Практически руски език, III курс, 6 ч., (писмен), РФ |
126 каб. |
16.06 |
10.00 ч. |
Практически руски език, III курс, 6 ч., (устен), РФ |
125 ауд. |
24.06 |
10.00 ч. |
Съвременен руски език. Морфология. II курс, РФ |
128 каб. |
07.07 |
10.00 ч. |
Теория на превода, II курс, РФ |
128 каб. |
16.06 |
10.00 ч. |
Устен превод, III курс, РФ |
128 каб. |
30.06 |
10.00 ч. |
Съвремен руски език. Прагматика, III курс, РФ |
128 каб. |
29.06 |
10.00 ч. |
Съвременен руски език. Фонетика. I курс, РФ |
134 А каб. |
03.07 10.07 |
10.00 ч. |
Странознание, I курс, РФ |
134 А каб. |
17.06 |
10.00 ч. |
Историческа граматика на руския език, III курс, РФ |
128 каб. |
23.06 |
10.00 ч. |
Превод на медийни текстове, III курс, РФ |
124 ауд. |
08.06 |
10.00 ч. |
Стилистика, IV курс, РФ |
135 ауд. |
04.06 |
10.30 ч. |
Превод на текстове от сферата на туризма, IVкурс, РФ |
134 А каб. |
09.07 |
10.00 ч. |
Руски език, Iкурс, ГГФ |
125 ауд. |
09.06 |
10.30 ч. |
Руски език, II курс, ГГФ |
124 ауд. |
16.06 |
14.00 ч. |
Руски език – ниво А.1.1, ФКНФ |
125 ауд. |
17.06 |
10.00 ч. |
Руски език – ниво А.2.2, ФКНФ |
127 каб. |
11.06 |
10.00 ч. |
Руски език – ниво B2, ФКНФ |
Катедра по Теория на литературата
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ.....ДО... |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ /УЧЕБНА ДИСЦИПЛИНА/ |
155 |
22.06.15 – СФ 30.04.15 – СФ 03.07.15 – СФ |
10 ч. |
Теория на литературата (доц. Дарин Тенев) |
152 |
20.06.15 – БФ 06.07.15 - БФ 07.07.15 - БФ 08.07.15 - БФ 09.07.15 - БФ 10.07.15 - БФ |
10 ч. |
Антична и средновековна литература (проф. Миглена Николчина) |
152 157 |
05.06.15 – СФ(полонисти и словакисти) 10.07.15 – СФ (бохемисти) 15.07. 15 – СФ (сърбохърватисти и украинисти) |
9 ч. |
Антична и западноевропейска литература |
157 |
25.08.2014 г. – Теория на литературата |
9 ч. |
Доц. д-р Р. Димчева |
155 |
07.09.2014 г. – Увод в литературната теория |
9 ч. |
Доц. д-р Дарин Тенев |
Катедра по славянски литератури
Зала |
Дата |
Часове От.. до.. |
Изпит /учебна дисциплина/ |
156 каб. |
19.06 |
11.00 ч. |
История на чешката литература, IV част, 4- ти курс, профил Бохемистика |
156 каб. |
26.06 |
11.00 ч. |
История на словашката литература, II част, 3-ти курс, профил Словакистика |
156 каб. |
10.06 |
10.00 ч. |
Литературоведски магистърски семинар, Славянска филология |
149 каб. |
16.06 |
11.00ч. |
История на полската литература II част, 3-ти курс Полонистика |
149 каб. |
16.06 |
11.00ч. |
История на полската литература IV част, 4-ти курс Полонистика |
156 каб. |
18.06 |
10.00 ч. |
История на чешката литература IIчаст, 3-ти курс Бохемистика |
156 каб. |
29.06 30.06 |
10.00 ч. |
Славянски литератури Специалност Българска филология (1-ва, 3-та, 4-та, 6-та група на 29.06 /2-ра и 5-та група на 30.06) |
156 каб. |
10.07 |
10.00 ч. |
История на сръбската и хърватската литература II част, 3-ти курс |
156 каб. |
9.07 |
10.00ч. |
История на сръбската и хърватската литература IV част, 4-ти курс |
156 ауд. |
23.06 |
10.00ч |
История на украинската литература, IV част, 4-ти курс |
159 ауд. |
24.06 |
10.00ч. |
История на украинската литература, II част, 3-ти курс |
156 каб. |
22.06 |
10.00ч. |
Южнославянски литератури, Специалност Балканистика |
156 каб. |
24.06 06.07 |
10.00ч. |
Славянски литератури, Специалност Славянски филологии, 2-ри курс |
Катедра по славянско езикознание
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ.......ДО....... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
109 к. |
18. 06. 2015 |
10.00ч. |
Практически сръбски и хърватски език – първи курс – доц. д-р Д. Савова и гл. ас. д-р М. Стефанов |
109 к. |
19.06.2015 . |
9.00ч. – писмен 14.00 - устен |
Практически сръбски и хърватски език – втори курс гл. ас. д-р Р. Стефчеваи гл. ас. д-р М. Стефанов |
159 к. |
18. 06.2015 19. 06. 2015 |
9. 00 ч - писмен 10. 00 ч. -устен |
Практически сръбски и хърватски език – трети курс гл. ас. Т. Дункова и лектори Б. Васич и И. Факац |
159 к. |
23. 06.2015
|
9. 00 ч. писмен 14. 00 ч. устен |
Практически сръбски и хърватски език – четвърти курс гл.ас. Т. Дункова и лектори Б. Васич и И. Факац |
149 к |
15.06.2015 6. 07. 2015 |
10.00 ч. -писмен 10. 00ч. -устен |
Практически полски език –първи курс –хон. пр. Л. Шверчек и лектор Ж. Павлович |
149 к. |
18.06.2015 19.06.2015 |
10.00ч - писмен 10.00ч. - устен |
Практически полски език – втори курс –гл. ас. д-р М. Виларова и лектор Ж. Павлович |
149 |
24.06.2015 |
10. 00 ч. |
Практически полски език –трети курс , четвърти курс - лектор Ж. Павлович и Д. Фатер |
160 Б |
12.06. 2015. |
9.00 ч. –писмен 14.00 ч. устен |
Практически чешки език – първи курс – гл. ас. д-р С. Стойчев и лектор Е. Коваржова |
160Б
|
18. 06. 2015 19. 06. 2015 |
9.00 ч.- писмен 9.00 ч - устен |
Практически чешки език – втори курс – доц..д-р Ц. Аврамова, гл. ас. д-р Й. Трифонова и лектор Е. Коваржова |
160 Б |
9.07.2015
|
9.00 - писмен 14.00 - устен |
Практически чешки език –четвърти курс – гл. ас. д-р Й. Трифонова |
1 бл. /до хотел Плиска / 429 каб. |
18.06 2015 |
10.00 . - писмен 14. 00. - устен |
Практически украински – първи курс – лектор О. Сорока, ас. д-р В. Колев
|
1 бл. –/ до хотел Плиска/ 429 каб. |
15. 06. 2015
|
9.00 ч- писмен. 14.00ч. - устен |
Практически украински – втори курс – лектор О. Сорока и хон. пр. В. Драгулева |
1 бл. Каб. |
17.06.2015 |
9. 00 ч - писмен 14. 00.ч - устен |
Практически украински – трети курс – ас. д-р В. Колев, лектор О. Сорока, хон. пр. В. Драгулева |
1 бл. Каб. 429 |
9.07.2015 |
9. 00 ч - писмен 14. 00.ч - устен |
Практически украински – четвърти курс – . д-р П. Марти нова, лектор О. Сорока, хон. пр. В. Драгулева |
17бл. Ст. град – словакисти-чен кабинет |
21.06.2015 г |
8.00 ч. |
Практически словашки език първи курс - ас. Д. Иванова, лектор В. Гечова
|
17бл. Ст. град словакисти-чен кабинет |
20.06.2015 г |
9. 00 ч. |
Практически словашки език – трети курс - ас. Д. Иванова и лектор В. Гечова
|
1 блок 439 каб. |
10. 07 2015 |
10. 00 ч. |
Съвременен славянски език – украинска морфология втори курс – д-р С. Узунов |
149 к. |
24. 06. 2015 |
14. 00 ч. |
Съвременен славянски език – полска морфология втори курс – проф. дфн И. Гугуланова |
109 к. |
24.06. 2015 |
10. 00 ч. |
Съвременен славянски език сръбска и хърватска морфол. доц. д-р Д. Савова - втори курс |
160 Б |
12. 06. 2015 |
15. 00 ч |
Съвременен славянски език чешка морфол. – втори курс гл. ас. д-р С. Стойчев |
1 блок 439 каб. |
10. 07 2015 |
12. 00 ч. |
Съвременен славянски език – украински синтаксис трети курс – д-р С. Узунов |
149 а каб. |
15. 06. 2015 |
10. 00 ч. |
Съвременен славянски език – полски синтаксис – трети курс гл. ас. д-р Ж. Станчева. |
109 к. |
26. 06. 2015 |
9. 00 ч. |
Съвременен славянски език –сръбски и хърватски синтаксис – трети курс – гл. ас. д-р Р. Стефчева и ас. д-р М. Стефанов |
154 к. |
1. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици втори курс пета група българисти и студенти четвърти курс слависти доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
2. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици –втори курс четвърта група българисти и студенти четвърти курс слависти - доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
3. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици –втори курс трета група българисти - доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
4. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици – втори курс –българисти –първа група - доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
5. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици – втори курс –българисти – втора група доц. д-р В. Гешев |
154 к. |
8. 07. 2015 |
9. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици – втори курс –българисти – шеста група -доц. д-р В. Гешев |
149 . |
10. 07. 2015 |
10. 00 ч. |
Прагматика на полския език – гл. ас. д-р М. Виларова |
109 к. |
12. 06.2015 |
16. 00 ч. |
Прагматика на сръбски и хърватски език – пети курс гл.ас. д-р Р. Стефчева |
Катедра по методика
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ....ДО |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ /учебна дисциплина/ |
148 |
19.06.2015 г. |
10 – 13 ч. |
Изпит по методика на обучението по литература /за БФ/ |
147А |
18.06.2015 г. |
10 ч. |
Изпит по методика на обучението по руски език |
247А |
1.06.2015 г. |
10 ч. |
Изпит по методика на обучението по български език /за СлФ/ |
Катедра по общо, индоевропейско и балканско езикознание
134 аудитория
Гл. ас. д-р Албена Мирчева
16.06.2015 г. – Палеобалкански езици – Балканистика, 4 курс, 11 ч. 134 ауд.
26.06.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 6 група, 10.30 ч. 134 ауд.
29.06.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 1 група, 10.30 ч. 134 ауд.
30.06.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 3 група, 10.30 ч. 134 ауд.
01.07.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 5 група, 10.30 ч. 134 ауд.
02.07.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 2 група, 10.30 ч. 134 ауд.
03.07.2015 г. - Увод в общото езикознание – БФ 4 група, 10.30 ч. 134 ауд.
Доц. дин Румен Бояджиев
22.06.2015 г. – Балканска история – Балканистика, 10 ч., 134 ауд.
Проф. дфн Румяна Станчева
27.06.2015 г. – Сравнително балканско литературознание – Балканистика, 4 курс, 10 ч., 134 ауд.
151 кабинет
Доц. д-р Биляна Михайлова
03.07.2015 г. – Индоевропейско езикознание – Балканистика, 10 ч., 151 каб.
Гл. ас. д-р Фотини Христакуди
15.06.2015 г. – новогръцки език - Балканистика III курс, 9 ч., 151 каб.
Гл.ас. д-р Мая Александрова
20.06.2015 г. - Социолингвистика – Балканистика, 10 ч., 151 каб.
29.05.2015 г. – Балканско езикознание - Балканистика, 10 ч., 151 каб.
151А кабинет
Проф. д-р Василка Алексова
19 юни - Стара румънска литература – Балканистика, 10 ч., 151-А каб.
Гл.ас. д-р Дарина Младенова
22 . 06. - Увод в общото езикознание - Славянска филология І курс (полска група) - каб. 151а - от 9 часа
23. 06. - Ареална лингвистика - Балканистика ІІ курс - каб. 151а - 13 часа
26. 06- Увод в общото езикознание - Славянска филология І курс (чешка група) - каб. 151а - от 9 часа
07. 07. - Увод в общото езикознание - Славянска филология І курс (словашка и украинска група) - каб. 151а - от 9 часа
10. 07. - Увод в общото езикознание - Славянска филология І курс (сръбска и хърватска група) - каб. 151а - от 9 часа
Василка Алексова /Снежана Колева
09.07. 2015 г. - Румънски език – Балканистика - всички курсове, 10 ч. , 151 ауд.
Български език като чужд
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ от.......до....... |
ИЗПИТ,ЗАНЯТИЕ /учебна дисциплина/ |
119 |
03.06.2015г. |
от 13:00 ч. |
ас. Станка Панова
|
210 А |
04.06.2015г.
|
от 10:30 ч. |
II курс Психология ас. Ани Грозева
|
119 |
05.06.2015г.
|
от 13:00 ч. |
ас. Станка Панова
|
Философски факултет |
05.06.2015г.
|
от 11:00 ч. |
Начално обучение ас. Ани Грозева
|
119 |
08.06.2015г. |
от 12:00 ч. |
Магистри проф. д-р Елена Хаджиева |
119 |
08.06.2015г. |
от 09:00 ч. |
Конкурсен изпит за главен асистент
|
119 |
10.06.2015г. |
от 13:00 ч. |
ас. Станка Панова
|
210А |
10.06.2015г. |
13:00 ч. |
I курс (сборна група) Снежана Михайлова
|
119 |
11.06.2015г. |
от 11:00 ч. |
Морфология – референт-преводачи проф. д-р Елена Хаджиева |
119 |
12.06.2015г. |
от 13:00 ч. |
ас. Станка Панова
|
119 |
15.06.2015 г. |
от 11:00 ч. |
МО и Право I курс проф. д-р Елена Хаджиева и Виржиния Градева |
119 |
16.06.2015 г. |
от 09:00 ч. |
Еразъм студенти д-р Венера Байчева |
210А |
17.06.2015 г. |
от 09:30 ч. |
Еразъм студенти ас. Ани Грозева |
Медицински факултет |
22.06.2015 г. |
от 09:30 ч. |
II курс ас. Ани Грозева |
201 |
25.06.2015 г. |
от 09:00 ч. |
Начално обучение гл. ас. д-р Весела Шушлина и Снежана Михайлова |
21А |
01.07.2015 г. |
от 16:00 ч. |
II курс (първа сборна група) Лили Божилова |
21А |
02.07.2015 г. |
от 16:00 ч. |
II курс (втора сборна група) Лили Божилова |
ФНПП |
12.06.2015 г. |
от 10:00 ч. |
I курс гл. ас. д-р Весела Шушлина |
ФНПП |
16.06.2015 г. |
от 10:00 ч. |
II курс гл. ас. д-р Весела Шушлина |
Педагогика за БФ(р) и СФ - 29. и 30.06., 11,00 ч., 148 ауд.
- Details
- Category: Latest
Page 10 of 87