Специалности
Специалности
Бакалавърски програми
ГРАФИК
за провеждане на изпитите от СЕПТЕМВРИЙСКАТА СЕСИЯ
2013 г.
редовно обучение
Катедри
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
139 |
04.09 2013 г. |
10.00 ч. |
Фонетика и фонология БФ |
139 139, 139А |
02.09.2013 г. 03.09.2013 г. |
9.00 ч.-тест 8.00 ч.- устен |
СБЕ Морфология БФ |
143 |
09.09.2013 г. |
10.00 ч. |
СБЕ - Балканистика |
148 |
07.09.2013 г. |
10.00 ч. |
Лексикология, БФ |
143,139 |
27.08.2013 г. |
10.00 ч. |
СБЕ Синтаксис БФ |
140 |
26.08. 2013 г. |
11.00 ч. |
Стилистика БФ |
139 |
29.08.2013 г. |
10.00 ч. |
СБЕ –Славянска филология |
139 |
02.09.2013 г. |
9.00 ч. |
СБЕ – Руска филология |
139 |
04.09.2013 г. |
10.00 ч. |
Диалектология БФ |
139 |
28.08.2013 г. |
10.00 ч. |
Филологически практикум - БФ |
139 |
07.09.2013 г. |
10.00 ч. |
ИБКЕ - БФ |
БЪЛГАРСКА ЛИТЕРАТУРА
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
|
|
|
|
Каб. 146 |
5 септември |
9 ч. |
Проф. Б. Кунчев |
|
|
|
Нова бълг. лит-ра |
|
|
|
Руска филология
|
Зала 148 |
2 септември |
9.30-13 ч. писмен БФ, СФ, Балканистика |
Доц. К. Станева Възрожденска лит. |
Каб. 141 |
3 септември |
14 ч. устен БФ, Балканистика |
. |
Каб. 138 |
2 септември
|
13 ч. устен СФ |
|
Каб. 146 |
28 август |
13 ч. |
Доц. Иван Иванов |
|
|
|
Съвременна бълг. лит. |
|
|
|
Българска филология
|
Зала 148 |
28 август |
9-13 ч. писмен |
Проф. М. Кирова |
Каб. 146 |
1 септември |
9 ч. устен |
Бълг. лит. след Осв. |
|
|
|
Българска филология
|
Каб. 138 |
2 септември |
10 ч. |
Проф. Н. Чернокожев |
|
|
|
Бълг. лит. след. Осв. |
|
|
|
Балканистика
|
Каб. 141 |
8 септември |
9 ч. |
Доц. П. Стойчева |
|
|
|
Детска литература - БФ |
|
|
|
Бълг. литература - СФ |
|
|
|
|
Каб. 145 |
27 август |
10 ч. |
Проф. В. Стефанов Лит. между войните БФ
|
Каб. 146 |
3 септември |
9.30 ч. |
Доц. Н. Папучиев |
|
|
|
Култ. антропология |
|
|
|
БФ и СФ |
ТЕОРИЯ НА ЛИТЕРАТУРАТА
ЗАЛА
|
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ.....ДО... |
ИЗПИТ, ДИСЦИПЛИНА
|
152 |
02.09.2013 |
10 ч. |
Проф. Миглена Николчина |
155 каб. |
02.09.2013 – немска филология 03.09.2013 – испанска филология |
9 ч. |
Проф. А. Личева |
157 каб. |
05.09.2013 |
9 ч. |
Д-р Теодора Цанкова |
157 каб. |
28.08. 2013 |
9 ч. |
Славянска филология, доц. Росица Димчева |
155 каб. |
04.09.2013 - книгоиздаване |
9 ч. |
Теория на литературата, доц. Ирен Александрова |
152 каб. |
04.09.2013, 05.09.2013
06.09.2013 |
9 ч. |
Антична литература, проф. С. Хаджикосев Западноевропейска литература, проф. С. Хаджикосев |
155каб. |
09.09.2013 г. 11.09.2013 |
9 ч. |
Гл.ас. Дарин Тенев |
ОБЩО И ИНДОЕВРОПЕЙСКО ЕЗИКОЗНАНИЕ
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
134 каб. |
09.09.2013 г. |
10 ч.
|
Проф. дфн Р.Станчева – Сравнително балканско литературознание; румънска литература – Балканистика
|
151 каб. |
09.09.2013 г. |
09 ч. |
Гл.ас. д-р Мая Александрова - Увод в общото езикознание- СлФ; Балканско езикознание – Балканистика;
|
134 ауд. |
10.09.2013 г. |
10.30 ч. 15 ч. |
Гл.ас. д-р Албена Мирчева – Увод в общото езикознание- БФ;Романистика;Източни езици Палеобалкански езици – Балканистика
|
151a каб. |
13.09.2013 г. |
10 ч. |
Доц. д-р В.Алексова – румънски език; стара румънска литература – Балканистика
|
151 каб. |
02.09.2013 г. |
10 ч. |
Доц. д-р Р. Бейлери – албански език и албанска литература – Балканистика
|
151 ауд.
134 ауд.
134 ауд. 134 ауд. 134 ауд. |
09.09.2013 г.
02.09.2013 г.
04.09.2013 г. 05.09.2013 г. 06.09.2013 г. |
10 ч.
10 ч.
10 ч. 10 ч. 10 ч. |
Гл.ас. д-р Биляна Михайлова - Увод в общото езикознание; Исп., Порт.Филол.; Източни езици; БФ-задочно; ФрФ; ИтФ, РумФ; ФрФ; Балканистика
|
151 ауд. |
05.09.2013 г. |
10 ч. |
Ас. д-р Екатерина Търпоманова - Увод в общото езикознание; РФ |
151 каб. |
03.09.2013 г. |
10 ч. |
Гл.ас.д-р Фотини Христакуди - новогръцки език и новогръцка литература – Балканистика |
КИРИЛОМЕТОДИЕВИСТИКА
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ.......ДО....... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
148
176Б
176Б
144
144
137 |
04.09.2013 г.
02.09.2013
02.09.2013
02.09.2013
05.09.2013
05.09.2013 |
9.00-12.00 ч.
10.00
11.00
9.00
10.00
9.30 |
Старобългарски език, проф. Т. Славова
Старобългарска литература (Балканистика), гл.ас.д-р Диана Атанасова
Старобългарска литература (Славянска филология), гл.ас.д-р Диана Атанасова
История на българския език, проф. дфн Анна-Мария Тотоманова
Старобългарска литература, Българска филология, доц. д-р Вася Велинова
Старогръцки език, Българска филология, гл. ас. д-р Анета Димитрова |
СЛАВЯНСКО ЕЗИКОЗНАНИЕ
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ.......ДО....... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
109 к. |
2.09.2013 |
10.00 ч. |
Практически сръбски и хърватски език – първи курс – доц. д-р Д. Савова, |
109 к. |
28.08 2013г. |
10.00 ч. |
Синтаксис и семантика на сръбския и хърватския език гл. ас. д-р Р.Стефчева |
109 к. |
28.08 2013г. |
10.00 ч. |
Прагматика на сръбския и хърватския език гл. ас. д-р Р. Стефчева |
159к. |
9.09.2013 г. |
9.00 – писмен 14.00 - устен |
Практически сръбски и хърватски език –четвърти курс, гл. ас. Т.Дункова, Б.Васич, Я. Аничич |
154 к. |
1.09.2013 г. |
10.00 ч. |
Проблеми на славянската езикова контактология – проф. дфн Н.Иванова и доц. д-р В. Панайотов |
154 к. |
1.09.2013 г. |
11.00 ч. |
Историческа граматика на сръбския и хърватския книжовен език - проф. дфн Н. Иванова |
154 к. |
1.09.2013 г. |
11.00 ч. |
История на сръбския и хърватския книжовен език - проф. дфн Н. Иванова |
158 к. |
9.09.2013 г. |
10. 00 ч. |
Сравнителна граматика на славянските езици за слависти и русисти – гл. ас. д-р М. Виларова |
149 к. |
2. 09. 2013 |
9.00 ч. |
Практически полски език – първи курс. ас. д-р В. Делева |
149к. |
5.09.2013 |
10. 00 ч. |
Синтаксис на полския език – трети курс ас. д-р В. Делева |
17 бл. Ст. град |
05.09.2013. |
9.00 ч. |
Практически украински език – четвърти курс – Р.Камберова |
17 бл. Ст. град |
09.09.2013 |
9.00 ч. |
Практически украински език - първи курс– Р. Камберова |
17 бл. Ст. град |
5. 09. 2013 |
9.30 ч. |
Практически словашки език – първи и трети курс Синтаксис и семантика – трети курс - доц. д-р В. Панайотов, гл. ас. Д. Иванова
|
160 Б |
2.09.2013 |
9.00 ч. |
Съвременен чешки език – фонетика и фонология , морфология - втори курс гл. ас. С. Стойчев |
160 Б |
3. 09 . 2013 |
9. 00 ч. |
Практически чешки език – първа и втора част -първи курс гл. ас. С. Стойчев |
СЛАВЯНСКИ ЛИТЕРАТУРИ
История на славянските литератури – специалност Славянска филология, II курс – 4.09, 10 ч., 156 каб.
История на чешката литература III и IV част – специалност Славянска филология, профил Бохемистика – 5.09, 10 ч., 156 каб.
История на чешката литература I и II част – специалност Славянска филология, профил Бохемистика – 5.09, 10 ч., 156 каб.
История на словашката литература – специалност Славянска филология, профил Бохемистика – 5.09, 12 ч., 156 каб.
Литературоведски магистърски семинар (дипломна работа) - специалност Славянска филология – 5.09, 12 ч., 156 каб.
Славянски литератури – специалност Българска филология, III курс – 4.09, 10 ч., 156 каб.
История на сръбската, хърватската и словенската литература – І , ІІ, ІІІ и ІV част – специалност Славянска филология, профил Сърбистика и хърватистика - 11.09 – 10 часа - 156 к.
Предаване на курсови работи - 4, 6.09.2013 – 10 ч. - 156 к.
Южнославянските литератури в балканския културен кръг – спец. Балканистика - 11.09. – 10 часа - 156 к.
Предаване на курсови работи - 4, 6.09.2013 – 10 ч. - 156 к.
Културни и исторически реалии на Сърбия, Хърватия, Словения, Босна и Херцеговина – специалност Славянска филология, профил Сърбистика и хърватистика - 11.09. – 12 ч. - 156 к.
История на полската литература 1, 2, 3 и 4 част – 27.09. 2013, 10 ч., 156 к.
Исторически и културни реалии на Чехия и Словакия – 19.09., 10 ч., 156 к.
Исторически и културни реалии на Полша – 27.09. 2013 от 12 ч., 156 к.
История на украинската литература 1,2,3 и 4 част - 20.09.2013 г. от 10 ч., 156 к..
Исторически и културни реалии на Украйна – 20.09. 2013 г. от 11 ч., 156 к.
РУСКИ ЕЗИК
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ...ДО... |
ИЗПИТ /учебна дисциплина/ |
128 каб.
|
03.09. |
13.00 ч. |
Съвременен руски език- 3 част- Морфология |
124 каб. |
03.09 |
9.00 ч. |
Държавен изпит по руски език |
128 каб. |
10.09. |
10 ч. |
Теория на превода |
128 каб. |
10.09. |
12 ч. |
Прагматика |
128 каб. |
10.09. |
14 ч. |
Превод на медийни текстове |
128 каб. |
30.08. |
10.00 ч. |
СРЕ (фонетика) |
126 каб.
|
05.09 |
9.30 ч. |
Руски език за Балканистика /I курс/ и Българска филология /I курс/ |
135 каб. |
28.08. |
9.00 ч. |
Стилистика на руския език
|
134 А каб. |
03.09. |
10 ч. |
Историческа граматика |
134 А каб. |
29.08. |
10 ч. |
История на руския книжовен език
|
134 А каб. |
29.08. |
10 ч. |
Превод на текстове в сферата на туризма
|
134 А каб. |
05.09. |
10 ч. |
Странознание |
128 каб. |
29.08 |
10 ч. |
Синтаксис |
135 ауд. |
02.09. |
9 ч. |
Практически руски език - 4 част |
124 ауд. |
26.08. |
10 ч. |
Практически руски – 8 част , IVкурс |
124 A |
01.09. |
12 ч. |
Сборна група по руски език при ал.ас.д-р Вл.Манчев |
126 каб. |
09.09 |
14 ч. |
СИД "Играта в обучението по руски език", 4 курс. |
235 к. ФНПП |
09.09. |
10 ч. |
Руски език във ФНПП |
126 каб. |
09.09.
|
14 ч. |
Преводът като интеркултурна комуникация |
126 каб. |
02.09 |
9 ч. |
Практически руски език – I част |
126 каб. |
03.09. |
9 ч. |
Практически руски език – II част |
126 каб. |
29.08. |
9 ч. |
Практически руски език – V-VІ част, РФ
|
124 ауд. |
10.09. |
10 ч. |
Съвременен български език |
Поправителен изпит по Съвременен руски език (Лексикология. Лексикография.
Фразеология) 10 септември 2013 г., 10.00 ч., 125 ауд.
РУСКА ЛИТЕРАТУРА
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАСОВЕ ОТ....ДО.... |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ (учебна дисциплина) |
124 |
30.08.2013 г.
09.09.2013 г. |
от 9.00 до 13.00 от 9.00 до 13.00
от 12.00 до 14.00
|
РФ, Руски фолклор и етнология; Стара руска литература; Бит и ритуал в Стара Русия /СИД/.
РФ, Руски фолклор и етнология; Стара руска литература; Бит и ритуал в Стара Русия /СИД/.
|
160 |
29.08.2013 г. |
от 9.00 до 13.00
|
РФ (писмен) Руска литература на ХIХ век |
130 129 |
31.08.2013 г. 31.08.2013 г. |
от 9.00 до 13.00 от 9.00 до 13.00 |
БФ, ЗО Руска литература на ХIХ век РФ, РО Руска литература на ХVIII век Забележка: Всички студенти, които не са предали курсова работа по Руска литература на ХVIII в. или не са получили положителна оценка, да изпратят текстовете си най-късно до 28.08.2013 г. |
135 |
30.08.2013 г. |
от 9.00 до 13.00 |
РФ, (писмен) Руска литература на ХХ век |
130 129 |
30.08.2013 г. |
от 9.00 до 13.00 |
РФ, Руска литература на ХХI век /Съвременна руска литература/ |
130
|
30.08.2013 г. 31.08.2013 г. |
от 9.00 до 13.00 от 9.00 до 13.00
|
БФ, Руска класическа литература |
130 130 |
29.08.2013 г. 09.082013 г. |
от 9.00 до 13.00 от 9.00 до 13.00 |
СлФ, Руска класическа литература СлФ, Руска литература на ХХ век |
130 |
10.09.2013 г. |
от 9.30 до 13.30 |
БФ, Руска литература на ХХ век |
130 |
30.08.2013 г. |
от 9.00 до 13.00 |
БИН, РО, ЗО Руска литература на ХIХ и ХХ век |
МЕТОДИКА
ЗАЛА |
ДАТА |
ЧАС ОВЕ ОТ... ДО... |
ИЗПИТ, ЗАНЯТИЕ, УЧ. ДИСЦИПЛИНА |
147А |
2.09.2013 Г. |
10 .00 ч. |
ИЗПИТ ПО МЕТОДИКА НА ОБУЧЕНИЕТО ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИКза РО И ЗО,СИД, магистри, проф. д-р А. Петров |
247А |
30.08.2013 г. |
9.00 ч. |
ИЗПИТ ПО МЕТОДИКА НА ОБУЧЕНИЕТО ПО ЛИТЕРАТУРА за РО и ЗО, магистри проф. дпн А. Дамянова |
126А |
5 и 6.09.2013 г. |
9.00 ч. |
ИЗПИТ ПО МЕТОДИКА НА ОБУЧЕНИЕТО ПО ЛИТЕРАТУРА за СлФ, СИД доц. д-р В. Атанасов |
126А |
7.09.2013 г. |
10.30 ч. |
ИЗПИТ ПО МЕТОДИКА НА ОБУЧЕНИЕТО ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК за СлФ, СИД,магистри проф. д-р Т. Ангелова |
- Details
- Category: Специалности
Балканистика
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
преподавател |
176Б |
19.01.2012 |
10-12 ч. |
Старобългарски език Балканистика |
|
176Б |
27.01.2012 |
9-16 ч. |
Старобългарска л-ра Балканистика |
|
|
06.02.2012 |
10 ч. |
Практически руски език – І курс |
гл.ас.Л.Павлова |
134 ауд. |
17.02.2012 г. |
10.30 ч. |
Увод в общото езикознание – Балканистика |
Гл.ас. д-р Албена Мирчева |
151 ауд. |
19.02.2012 г. |
12 ч. |
албански език и албанска литература – Балканистика |
Доц. д-р Р. Бейлери |
155 каб. |
31. 01. 2012 |
10 ч. |
“Антична литература”, Балканитика, I курс |
Доц. д-р Миглена Николчина
|
155 каб. |
10. 02. 2012 |
9.30 ч. |
“Увод в литературната теория”, Балканистика, I курс |
Гл. ас. Дарин Тенев |
146 каб. |
7.02 и 9.02.2012 |
9.30 ч. |
Нова българска литература |
проф. Здравко Чолаков |
*За липсващи дати се информирайте в съответните катедри
- Details
- Category: Специалности
Руска филология
зала |
дата |
часове от….до |
изпит |
преподавател |
136 |
23.01. |
9.00-13.00 |
Практически РЕ, Iкурс, РФ, |
гл.ас.Л.Жилев |
124 |
03.02. |
9.00-17.00 |
Съвременен РЕ/синтаксис/, III курс, РФ, |
доц.А.Градинарова |
124А |
23.01. |
10.00 |
Превод на делови текст, III курс, РФ, |
гл.ас.д-р Вл.Манчев |
124 |
23.01. |
9.00 |
Практически РЕ, III част, II курс, РФ, |
доц.С.Петкова |
135 |
23.01 |
14.00 |
Увод в когнитивната лингвистика СИД, III и IV курс РФ, |
гл.ас.Кр.Петрова |
128 |
24.01. |
10.00 |
Увод в когнитивната лингвистика СИД, III и IV курс РФ, |
гл.ас.Кр.Петрова |
128 |
25.01. |
15.00 |
Съпоставителна морфология; Езикова картина на света СИД, магистранти РФ, |
гл.ас.Кр.Петрова |
128 |
24.01. |
14.00 |
Съпоставителна морфология; Езикова картина на света СИД, магистранти РФ, |
гл.ас.Кр.Петрова |
126 |
25.01. |
11.00 |
Практически РЕ, III част, II курс, |
доц.С.Петкова |
134 каб. |
16.02.2012 г. |
10 ч. |
Увод в общото езикознание- РФ |
Гл.ас. д-р Дарина Младенова |
151 каб. |
17.02.2012 г. |
10 ч. |
Увод в общото езикознание-РФ |
Гл.ас. д-р Дарина Младенова |
247А
|
19.01.2012 г. |
14 ч. |
Методика на обучението по руски език |
|
130 каб. |
20.01.2012 г. и 06.02.2012 г. |
09:30 ч. |
Руска литература на ХХ век, СФ, 3 курс |
Доц. д-р Румяна Евтимова |
129 каб. |
30.01.2012 г. (І гр. и ІІІ гр.) и 31.01.2012г. (ІІ гр. и ІІІ гр.) |
09:00-13:30 ч. |
Руски фолклор и етнология, РФ, 1 курс |
Гл.ас. д-р Илиана Чекова |
129/130 каб. |
03 и 04.02.2012 |
09:00 ч. |
Руска литература на ХVІІІ век, РФ, 2 курс |
Доц. д-р Ангелина Вачева |
136 |
19.01. |
10.00 |
Практически руски ез. VII част, |
доц.Т.Алексиева, гл.ас.Св.Василева |
128 |
23.01. |
10.00 |
Практически руски ез. VII част, |
доц.Т.Алексиева, гл.ас.Св.Василева |
128 |
30.01. |
10.00 |
Устен превод, III курс, |
доц.Т.Алексиева |
125 |
24.01. |
10.00 |
Езикова клутира СИД, III курс |
доц.Р.Спасова |
136 |
27.01. |
9.00 |
Практически руски език, III курс |
доц.Р.Спасова |
124 |
28.01. |
10.00 |
ИРЛЯ, IVкурс, |
доц.Цв.Ралева |
135 |
30.01. |
10.00 |
Практически РЕ, III курс, Туризъм |
доц.Р.Станков |
124 |
11.02. |
14.30 |
Съвременен.БЕ, II курс, РФ |
доц.Кр.Алексова |
124 каб. |
11.02.2012 |
14.30 ч. |
СБЕ |
Доц. д-р К. Алексова |
136 ауд. |
13.02.2012 г. |
09:30-13:30 ч. |
Руска литература на ХХ век, РФ, 4 курс |
Доц. д-р Ренета Божанкова |
136 ауд. |
17.02.2012 г. |
09:30-13:30 ч. |
Руска литература на ХІХ век (писмен), РФ, 3 курс |
Доц. д-р Ангелина Вачева |
157 каб. |
6. 02. 2012 |
9 ч. |
“Увод в литературната теория”, РФ |
Доц. д-р Амелия Личева |
157 каб. |
7. 02. 2012 |
9 ч. |
“Увод в литературната теория”, РФ |
Доц. д-р Амелия Личева |
*За липсващи дати се информирайте в съответните катедри
- Details
- Category: Специалности
Българска филология
Зала /кабинет/ |
Дата |
Час |
Изпит, дисциплина |
Преподавател |
135 |
20.01.2012 г. |
8:30 |
БФ Фил. практикум писмен
|
гл. ас. д-р С.Фетфаджиева |
130 |
31.01.12г. (І гр. и ІІІ гр.), 03.02.12г. (ІІ гр. и ІV гр.), 01.02.12г. (V гр.), 02.02.12г. (VІ гр.) |
09:30 ч. | Руска литература на ХХ век, БФ, 3 курс | Доц. д-р Румяна Евтимова |
65 |
24.01.2012 г. |
9:00 |
БФ Фил. практикум писмен
|
гл. ас. д-р В.Миланов |
65 |
25.01.2012 г. |
13:00 |
ИБКЕ
|
проф. дфн Б.Вълчев |
143 |
27.01. 2012 г. – 2. и. 6. гр. 30.01. 2012 г. – 4. гр. 06.02. 2012 г. – 3. гр. 09.02. 2012 г. – 5. гр. 14.02. 2012 г. – 1. гр. |
10:00 |
БФ Диалектология
|
доц. д-р В.Жобов |
124 |
24.01. |
9.30 |
Практически РЕ, I курс, V гр., БФ, |
гл.ас.Л.Павлова |
124 |
27.01 |
9.30 |
Практически РЕ, I курс, III гр.,БФ |
гл.ас.Л.Павлова |
124 |
31.01. |
9.30 |
Практически РЕ, I курс, II гр.,БФ |
гл.ас.Л.Павлова |
124 |
02.02. |
9.30 |
Практически РЕ, I курс, IV гр.,БФ, |
гл.ас.Л.Павлова |
124 |
10.02. |
9.30 |
Практически РЕ, I курс, I гр.,БФ |
гл.ас.Л.Павлова |
124 |
13.02. |
9.30 |
Практически руски ез., I курс, VI гр.,БФ |
гл.ас.Л.Павлова |
148 |
30.01.2012 г. |
9 – 11 ч. |
Старобългарски език, БФ, ІІ курс (1 и 2 група) |
|
148 |
03.02.2012 |
9 – 11 ч. |
Старобългарски език, БФ, ІІ курс (3 и 4 група) |
|
148 |
10.02.2012 |
9 – 11 ч. |
Старобългарски език, БФ, ІІ курс (5 и 6 група) |
|
137 |
06.02.2012 |
9.30-16 ч. |
Старогръцки език, БФ, І курс, 6 група |
|
137 |
07.02.2012 |
9.30-16 ч. |
Старогръцки език, БФ, І курс, 1 група |
|
141 |
07.02.2012 13,14,15,16,17.02 |
|
Литература за деца и юноши |
Доц. Паулина Стойчева |
137 |
10.02.2012 |
9 ч. |
Българска литература след Освобождението - писмен |
Проф. Милена Кирова |
145 |
14.02.2012 |
9.30 ч. |
Българска литература след Освобождението - устен |
Проф. Милена Кирова |
145 |
15,16,17.02.2012 |
|
Българска литература между войните |
Проф. Валери Стефанов |
148
|
7.02.2012 г. |
9 – 11 ч. |
Методика на обучението по български език ІV курс – БФ |
|
155 каб. |
7.02.2012 |
9 ч. |
“Увод в литературната теория”, БФ, 1 група |
Доц. д-р Ирен Александрова |
155 каб. |
10.02.2012 |
9 ч. |
“Увод в литературната теория”, БФ, 2 група |
Доц. д-р Ирен Александрова |
155 каб. |
11.02.2012 |
14 ч. |
“Увод в литературната теория”, БФ, 3 група |
Доц. д-р Ирен Александрова |
155 каб. |
16.02.2012 |
9 ч. |
“Увод в литературната теория”, БФ, 5 група |
Доц. д-р Ирен Александрова |
155 каб. |
17.02.2012
|
14 ч. |
“Увод в литературната теория”, БФ, 4 група |
Доц. д-р Ирен Александрова |
155 каб. |
18.02.2012 |
14 ч. |
“Увод в литературната теория”, БФ, 6 група |
Доц. д-р Ирен Александрова
|
152 каб. |
14.02. 2012 |
9 ч. |
“Западноевропейска литература”, БФ, III курс, 1 група |
Проф. дфн Симеон Хаджикосев |
152 каб. |
15.02. 2012 |
9 ч. |
“Западноевропейска литература”, БФ, III курс, 3 група |
Проф. дфн Симеон Хаджикосев |
152 каб. |
16.02. 2012 |
9 ч. |
“Западноевропейска литература”, БФ, III курс, 4 група |
Проф. дфн Симеон Хаджикосев |
152 каб. |
17.02. 2012 |
9 ч. |
“Западноевропейска литература”, БФ, III курс, 2 група |
Проф. дфн Симеон Хаджикосев |
152 каб. |
18.02. 2012 |
9 ч. |
“Западноевропейска литература”, БФ, III курс, 5 група |
Проф. дфн Симеон Хаджикосев |
152 каб. |
19.02. 2012 |
9 ч. |
“Западноевропейска литература”, БФ, III курс, 6 група |
Проф. дфн Симеон Хаджикосев |
144 |
20.01.2012 |
9-13 ч. |
„Да четем агиографията: наративни модели и интерпретативни подходи” (СИД, БФ, ІІІ к.) |
|
*За липсващи дати се информирайте в съответните катедри
- Details
- Category: Специалности
Славянска филология
Зала /кабинет/ |
Дата |
Час |
Изпит, дисциплина |
Преподавател |
176б | 23.01.2012 | 10.00 | Старобългарски език | проф. Искра Христова |
144 |
27.01.2012 |
9-17 ч. |
История на българския език, СФ |
|
136 |
30.01.2012 г. |
От 10:00 до 12:00 |
СФ, СБЕ
|
доц. д-р Б.Николаев |
138 |
6,7.02.2012 |
|
Антропология на славяните |
Гл.ас. Николай Папучиев |
137 |
8.02.2012 |
9 ч. |
Българска литература след Освобождението - писмен |
Доц. Николай Чернокожев |
145 |
10.02.2012 |
|
Българска литература след Освобождението - устен |
Доц. Николай Чернокожев |
144 |
15.02.2012 |
9-14 ч. |
Старобългарска л-ра СФ, ІІ курс |
|
144 |
17.02.2012 |
9-14 ч. |
Старобългарска л-ра СФ, ІІ курс |
|
152 каб. |
11. 02. 2012 |
9 ч. |
“Антична и западноевропейска литература”, СФ, II курс, бохемистика |
Доц. д-р Калин Михайлов |
152 каб. |
08. 02. 2012 |
14.30 ч. |
“Антична и западноевропейска литература”, СФ, II курс, сърбистика и хърватистика |
Доц. д-р Калин Михайлов |
152 каб. |
09. 02. 2012 |
10 ч. |
“Антична и западноевропейска литература”, СФ, II курс, словакистика |
Доц. д-р Калин Михайлов |
152 каб. |
10. 02. 2012 |
10 ч. |
“Антична и западноевропейска литература”, СФ, II курс, полонистика |
Доц. д-р Калин Михайлов |
157 каб. |
20. 02. 2012 |
14 ч. |
“Увод в литературната теория” |
Доц. д-р Росица Димчева |
1. Увод в славянската филология - 153 каб.
30. 01.2012 г - полонисти
31.01.2012 г- украинисти
1. 02. 2012 г. - бохемисти
2 . 02. 2012 г. – сърбохърватисти
2. Техника на филологическата работа -154 к- от 9.00 ч. - 13.02. 2012 г.
от 9.00 ч. - 14.02.2012 г.
3. Практически сръбски и хърватски - 109 к. 24 и 25. 01. 2011 г . – втори курс
27. 01. 2011 г. – първи курс
Практически словашки език 17 блок – Студентски град 03.02.2012 г.. втори курс
от 10.00ч.
Практически полски език 149 к - 23.01.2012 първи курс от 10.00ч.
25.01. 2012 - втори курс от 10.00 ч.
Практически чешки език 160 б - 23.01.2012 .- първи курс от 10.00 ч.
- 31. 01.2012 - втори курс от 9 .00 ч.
Практически украински език 17 бл. – 26.01. 2012 г. – първи курс от 10. 00 ч.
ІІ курс СЛАВЯНСКА ФИЛОЛОГИЯ
Съвременен славянски език – фонетика - чешки 154к. . 4. 02. 20012 - 10.00 ч.
полски - 149 к. – 1.02. 2012 г. от 10. 00 ч
сръбски и хърватски 109 к – 30.01. 2012 г. от 10. 00 ч..
словашки - 17 бл. на Ст. град – 26.01.2012 г. от 10.00ч.
ІІІ курс СЛАВЯНСКА ФИЛОЛОГИЯ
Съвременен славянски език – словообразуване и лексикология
чешки - 160б – 26. 01. 2012 г. от 10. 00 ч.
полски - 154к. –27. 01. 2012 г. от 11. 00ч
сръбски и хърватски език – - 17.02. 2012г. от 9.00ч.
украински – 17 бл. – 17. 02. 2012 г.
ІV курс СЛАВЯНСКА ФИЛОЛОГИЯ
Историческа граматика на съответния славянски език
чешки език - 154 к. – 3. 02. 2012 г. 10 .00 ч.
полски език - 149 к. - 6. 02. 2012 г. 11. 00 ч.
сръбски и хърватски - 109 к. – 13. 02. 2012 г. от 9 .00 ч.
словашки език - 17 блок, Ст. град - 10. 02. 2012 г. от 10.00 ч.
словенски език - 109 к. - 01.02.2012 г. от 9.00 ч.
Втори славянски език: словенски за сърбохърватисти – по уговорка с преподавателя
словашки за бохемисти 17 бл. на Ст. град - 21. 01. 2012 г.
чешки за словакисти - 153 к. - 21. 01. 2012 г. от 10. 00 ч.
украински за полонисти - 17 бл. на Ст. град, 21. 01. 2012 г.
V курс СЛАВЯНСКА ФИЛОЛОГИЯ
История на книжовния език
- чешки език - 153 к. – 17. 02. 2012 г. от 10.00 ч.
- полски език – 149 к. - 24. 01. 2012 г. от 10.00 ч.
- сръбски и хърватски - 109 к. – 15.02.2012 г. от 9.00ч.
- украински - 17 бл. на Ст. град – 13. 02. 2012 г.
- теория и практика на превода
- 23 и 27.01.2012 г. – 160 б от 10.00 ч.
Практика на превода на съответния славянски език:
- чешки език - 158 к., 26.01. 2012 г. - 10.00ч.
- полски език – 158 к., 26. 01. 2012 г. от 10. 00 ч.
- сръбски и хърватски език - 109 к. – 23.01.2012 г. от 11. 00 ч.
- украински език - 158 к., 26. 01. 2012 г. – 10. 00 ч.
Стилистика
- чешки език - 153 к. - 03. 02. 2011 г. от 10.00 ч.
- сръбски и хърватски език - 109 к - 23.01.2012 г. от 11.00 ч.
- украински език - 17бл. - 15. 02. 2012 г. от 10. 00ч.
Магистърски курсове
1. Проф. дфн И. Гугуланова - 149 к. – 23.01. 2012 г. от 14. 00. ч.
2. Проф дфн В. Радева - 158 к. - 24. 01. 2012 г. от 10. 00 ч.
3. Доц. д-р М. Младенова - 154 к. - 24. 01. 2012 г. от 10.00ч.
4. Доц. д-р В. Панайотов - 17 бл. , 1. 02. 2012 г. от 10. 00 ч.
СЛАВЯНСКИ ЕЗИК ЗА БЪЛГАРИСТИ
Чешки език - 160 б к. 22.01.2012 г. от 10. 00 ч.
Полски език - 149 к. 26. 01. 2011г . – 10 . 00 ч
Сръбски и хърватски език - 135 К. – 23. 01. 2012 – 9.00 ч.
*За липсващи дати се информирайте в съответните катедри
- Details
- Category: Специалности
Page 45 of 57